Blogosfera AVLAB

Stało się — jesteś na tej stronie i zapewne chcesz opisać nieprawdopodobną historię, która niedawno miała miejsce na Twoich oczach. W końcu opowieści z cyklu „jak nie robić bezpieczeństwa” zawsze wnoszą dużo do tematu — pouczają i przestrzegają przed konsekwencjami.

Wiemy, że czujesz nieodzowną chęć podzielenia się swoją wiedzą na tematy powiązane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem teleinformatycznym, ale po prostu wstydzisz się lub nie masz wystarczająco odwagi. Obawiasz się, co powiedzą inni — mogą wyśmiać styl pisania, sposób przekazywania treści, albo też zawarte w Twoim artykule techniczne kwestie. Aż tak źle nie będzie — pomyśl — przecież w końcu musisz postawić ten pierwszy krok, a my w zamian, zagwarantujemy Ci pomoc w opracowaniu materiału.

W kwestii bezpieczeństwa dopiero raczkujesz? No i co z tego, przecież każdy od czegoś musi zaczynać. Wiesz w jaki sposób zadbać o informatyczne bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich? A może lepiej? — na Twojej głowie teleinformatyczny outsourcing lub obowiązek ochrony własności intelektualnych firmy dla której pracujesz? Ku przestrodze podziel się swoimi doświadczeniami.

Jeśli eksperymentujesz z ustawieniami aplikacji bezpieczeństwa i konfiguracja sieci bezprzewodowych nie jest Ci obca, w dodatku interesujesz się systemami operacyjnymi, sposobami szyfrowania, a analiza malware nie sprawia Ci trudności, oraz jesteś paranoikiem w kwestii prywatności — to świetnie. Doskonale trafiłeś.

A może należnych do tych osób, które nie podpisują się zdobytymi certyfikatami, jednak systematycznie praktykują tematykę bezpieczeństwa? Witamy :-)

 

Oferta dla Ciebie:

Z przyjemnością dajemy naszym czytelnikom sposobność wypowiedzenia się na forum publicznym. Jeśli więc nieprzychylne komentarze spływają po Tobie jak woda po kaczce i chcesz spróbować swoich sił jako autor ciekawych artykułów, wykonaj poniższe instrukcje. Interesujące artykuły zostaną opublikowane na stronie głównej AVLab dając Ci szansę rozpoczęcia swojej przygoty w branży bezpieczeństwa jako niezależny ekspert.

 

Oferta dla firm:

Jeśli w imieniu swojej firmy chcesz prowadzić na AVLab swojego firmowego bloga, informując czytelników o rozwiązaniach lub produktach powiązanych z naszą tematyką — nawiąż z nami kontakt. Możemy zagwarantować Twojej firmie:

  • niepowtarzalny wygląd strony firmowego bloga, który będzie dostosowany przez naszego grafika do Twoich wymagań,
  • dostęp do publikowania treści w imieniu firmy,
  • informację o firmowym blogu na stronie głównej,
  • dowolną promocję Twoich produktów,
  • szersze partnerstwo w tym zakresie (szczegóły omówimy po nawiązaniu kontaktu).

 

Co dalej?

Zobacz nasz blog i jeśli chcesz zostać autorem przejdź do poniższych kroków.

Przejdź do strony logowania lub kliknij powyżej „Rejestruj”. Podaj swój login oraz inne dane.

Uwaga! Loginem może być imię i nazwisko lub pseudonim. W zależności od tego co wpiszesz, taki URL będzie zawierać nazwa Twojego bloga

np. avlab.pl/blog/Jan-Kowalski lub avlab.pl/blog/nazwa-twojej-firmy

Podczas rejestracji wypełnij pola login oraz e-mail oraz oczekuj automatycznej wiadomości, która zostanie dostarczona w ciągu kilku sekund. W otrzymanej wiadomości znajdziesz unikatowy URL, który przeniesie Cię do strony, na której utworzysz trudne hasło do swojego konta (jeśli je zapomnisz możesz je później zresetować).

Aby zapamiętać i utworzyć silne hasło utwórz je na podstawie pierwszych liter, np. ulubionego cytatu (dodaj także dowolne cyfry):

"Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich." -> 0Lzsdn,ndw.1

Rejestrując się akceptujesz regulamin serwisu.

  • Dodawane nowe wpisy są poddawane moderacji. Redakcja zastrzega sobie prawo do poprawy rażących błędów ortograficznych i stylistycznych.
  • Po opublikowaniu wpisu spodziewaj się powiadomienia, które natychmiast otrzymasz na adres e-mail.
  • Ciekawe wpisy będą publikowane na stronie głównej avlab.pl

 

A teraz przejdź do szybkiej edycji swojego profilu. Możesz podać informacje kontaktowe, napisać kilka słów o sobie.  

Oczekuj na akceptację. Niezwłocznie poinformujemy Cię o przyznaniu uprawnień do publikacji.