Producent oraz polski dystrybutor marki Bitdefender zachęcają wszystkich użytkowników do wzięcia udziału w testowaniu wersji 2016 rozwiązania Bitdefender. Testy wymagają zachowania kilku zasad, jednak najbardziej aktywni testerzy zostaną nagrodzeni nagrodami: tabletem Surface Pro 3, smartwatchem, Samsungiem Galaxy A5, a 100 najaktywniejszych testerów otrzyma roczną licencję nowego Bitdefender Total Security Multi-Device.

Każdy z testerów zdobywa punkty nie za ilość zgłaszanych błędów, ale za to jak są poważne. Aby zwiększyć swoje szanse na wygranie jednej z nagród zachęcamy wszystkich (blogerów, profesjonalnych beta testerów i osoby z wiedzą techniczną) do rozpoczęcia testów centralnej konsoli (wspólnej dla systemów Mac, Windows i Android) i przede wszystkim trzymania się wytycznych testów.

Producent dołożył wszelkich starań, aby produkty przeznaczone do użytku dla domu, od początku współpracowały z Windows 10. Oczywiście dodano również nowe funkcje, takie jak ochrona przed ransomware, który przetrzymuje dla okupu ważne dokumenty, filmy i zdjęcia rodzinne.

Nie należy także zapominać o nowym firewallu, który został przebudowany od podstaw, aby zapewnić jeszcze lepszą ochronę sieci. Od teraz również, dzięki synchronizacji danych, Bitdefender Portfel może być używany na wszystkich urządzeniach z systemem Windows. Dodano również nowy generator haseł, który pomoże użytkownikom na wybranie bezpiecznego hasła, dzięki czemu każde konto może być chronione silnym, a zarazem różnym hasłem.

Więcej szczegółów dostępnych na stronie: 

źródło: Bitdefender

AUTOR:

Adrian Ścibor

Podziel się