Test antywirusowych modułów do "Kontroli Rodzicielskiej"

Moduł kontroli rodzicielskiej umożliwia rodzicom kontrolę wykonywanych akcji przez użytkownika na komputerze oraz w sieci, umożliwia także ograniczanie dostępu do Internetu oraz przeglądanie raportów dotyczących aktywności użytkowników. W obecnych czasach coraz więcej dzieci i nastolatków ma dostęp do komputera i Internetu. Korzystanie z tych zasobów wiąże się z różnego rodzaju niebezpieczeństwem, o których powinien pamiętać rodzic.

Kontrola rodzicielska zastosowana w programach antywirusowych ma na celu blokowanie stron www, które zawierają nieodpowiednie treści dla młodego użytkownika Internetu. Obecnie kontrola nie sprowadza się tylko do zezwolenia lub blokowania treści na odwiedzanych stronach internetowych. Producenci oprogramowania wydaje się nadążają (nie wszyscy) z duchem czasu i opracowują coraz to inne metody kontroli nad użytkownikiem. Kilka przetestowanych produktów nie ogranicza się tylko do samego nadzoru stron www. 

POBIERZLearn more about our offer

If you sell security solutions, are a distributor, authorized partner or developer and would like to share your portfolio with a group of potential customers, advertise an event, software, hardware or other services on AVLab - simply write to us. Or maybe you had to deal with ransomware? We can also help you decrypt your files.
Read more

We use Google Cloud Translation and Gengo API’s to translate articles with exception of our comparative tests.