Emsisoft Mobile Security Beta - ochrona dla systemu Android

Emsisoft Mobile Security to kolejne rozwiązanie bezpieczeństwa zaproponowane przez Emsisoft. Tym razem oprogramowanie to przeznaczone jest dla systemu Android, a jego twórcy skupili się na tym, aby aplikacja potrzebowała, jak najmniejszej ilości zasobów oraz miała niewielki wpływ na zużycie baterii. Jednak mimo tych założeń zadbali, aby była skuteczna i zawierała funkcje zapewniające większe bezpieczeństwo w systemie mobilnym.

Jakich funkcji dostarcza Emsisoft Mobile Security?

Chroni zarówno smartfony, jak również tablety przed wszelkimi niebezpieczeństwami, na jakie możemy natknąć się korzystając z zasobów Internetu.

  • skanuje wszystkie pliki przed złośliwym oprogramowaniem,
  • zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym, blokując złośliwe aplikacje po ich pobraniu,
  • zapewnia ochronę przed szkodliwymi witrynami internetowymi,
  • moduł Anti-Theft pozwala na zablokowanie dostępu do sprzętu lub wyczyszczenie danych zdalnie, po skradzeniu lub zagubieniu urządzenia,
  • kontroluje dane osobowe przed zainstalowanymi aplikacjami.

Obecnie aplikacja Emsisoft Mobile Security jest jeszcze w fazie testów beta i może działać niestabilnie, zainteresowane osoby mogą ją pobrać tutaj i zainstalować na swoim urządzeniu, w celu jej przetestowania.Learn more about our offer

If you sell security solutions, are a distributor, authorized partner or developer and would like to share your portfolio with a group of potential customers, advertise an event, software, hardware or other services on AVLab - simply write to us. Or maybe you had to deal with ransomware? We can also help you decrypt your files.
Read more

We use Google Cloud Translation and Gengo API’s to translate articles with exception of our comparative tests.