Mapa zagrożeń 3D w czasie rzeczywistym

Jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży IT Security na świecie, Kaspersky Lab, opracowała prawdziwie interaktywne i unikalne środowisko przy pomocy WebGL. Wizualizacja dostępna na stroniecyberwar.kaspersky.com przypomina strategiczną grę wideo DEFCON i zaprasza użytkowników prosto do dynamicznego świata 3D, który dzięki najnowocześniejszym technologiom opracowanym przez Kaspersky wizualizuje ilość wykrytych wirusów w czasie rzeczywistym.

W pełni interaktywne środowisko WebGL przedstawia ilość wykrytych wirusów w czasie rzeczywistym oznaczonych różnymi kolorami i symbolami w zależności od typu zagrożenia (threatpost). Użytkownicy mogą powiększać i pomniejszać obszary kuli ziemskiej lub obejrzeć zagrożenia na mapie 2D. Infekcje każdego kraju mogą być wywołane za pomocą kliknięcia, gdzie dostępne są ciekawe statystyki.

Zachęcamy do zapoznania się z tym tworem, nawet w celu zobaczenia samych efektów, które dostępne są dzięki WebGL. A tak już zupełnie nawiasem, jest to ciekawy i oryginalny sposób promowania swojej marki.Learn more about our offer

If you sell security solutions, are a distributor, authorized partner or developer and would like to share your portfolio with a group of potential customers, advertise an event, software, hardware or other services on AVLab - simply write to us. Or maybe you had to deal with ransomware? We can also help you decrypt your files.
Read more

We use Google Cloud Translation and Gengo API’s to translate articles with exception of our comparative tests.