PC TOOLS znika z rynku – TrustPort na ratunek!

18 maja 2013 roku oprogramowanie PC TOOL zostało wycofane z oferty. Oznacza to, że programy PC Tools Spyware DoctorPC Tools Spyware Doctor with AntiVirus oraz PC Tools Internet Securitynie są już dostępne. W związku z wycofaniem wersji PC TOOLS, firma MARKEN Systemy Antywirusowe przygotowała promocję, w której Dystrybutorzy i klienci mogą skorzystać.

Od 18 maja każdy dystrybutor otrzymuje specjalna 50 % zniżkę na zakup 1 klucza licencji TrustPort z serii Home & SOHO, a każdy klient, który zdecyduje się przejść na oprogramowanie TrustPort otrzyma możliwość zakupu nowej licencji z 50% rabatu dowolnej licencji!

Program TrustPort korzysta z tradycyjnego skanowania i analizy heurystycznej, aby wyłączyć wszelkie złośliwe oprogramowanie, które może dostać się na komputer z Internetu lub innego urządzenia ( np. przenośny dysk). Dwa najlepszej jakości silniki zapewniają wykrywanie szkodliwego kodu w niemal magicznej wartości 100%.

Program korzysta z tradycyjnego skanowania i analizy heurystycznej, aby wyłączyć wszelkie złośliwe oprogramowanie, które może przenieść się z Internetu na komputer lub dodać się na inne media. Dwa najlepszej jakości silniki zapewniają wykrywanie szkodliwego kodu niemal do magicznej wartość 100%. Zapora służy do rozróżnienia między prawem i bezprawnym połączeniem między komputerem a Internetem. Program automatycznie umożliwia komunikację Internetu z najczęściej używanymi aplikacjami. W przypadku nieznanych lub podejrzanych programów użytkownik jest zawsze pytany, czy połączenie powinno być dozwolone, lub zabronione.

Recenzja TrustPort Total ProtectionLearn more about our offer

If you sell security solutions, are a distributor, authorized partner or developer and would like to share your portfolio with a group of potential customers, advertise an event, software, hardware or other services on AVLab - simply write to us. Or maybe you had to deal with ransomware? We can also help you decrypt your files.
Read more

We use Google Cloud Translation and Gengo API’s to translate articles with exception of our comparative tests.