Fortinet Certified Network Security Professional - nowy klub pasjonatów w Polsce

Jak informuje nas Fortinet Polska, całkiem niedawno powstał Klub FCNSP (Fortinet Certified Network Security Professionalal), do której należą pasjonaci technologii firmy Fortinet, którzy nie tylko potwierdzili swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną zdobywając kolejno tytuły FCNSA (Fortinet Certified Network Security Administrator) i FCNSP , ale też w aktywny sposób dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami (np. publikując materiały na stronach Klubu) i dbają o aktualny stan swojej wiedzy, zarówno dotyczącej bezpośrednio produktów i technologii Fortinet, ale też innych obszarów IT ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo.

Kklub FCNSP to także platforma wymiany wiedzy i doświadczeń ekspertów ds. bezpieczeństwa sieci. Nowopowstały portal www.fcnsp.pl, do którego odwiedzenia zapraszamy, umożliwia dostęp do unikalnych materiałów źródłowych i eksperckiej bazy wiedzy na temat zabezpieczeń sieciowych dla posiadaczy certyfikatów FCNSP.

Serdecznie zapraszamy wszystkich inżynierów, partnerów i klientów FORTINET o statusie FCNSP do rejestracji w nowoutworzonym Klubie. Powołaliśmy tę inicjatywę z myślą o osobach, które w aktywny sposób mogą podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi pasjonatami rozwiązań FORTINET, a także dbają o aktualny stan swojej wiedzy, zarówno dotyczącej bezpośrednio produktów i technologii bezpieczeństwa sieci, ale też innych obszarów IT. Zapewniamy, że na Klubowiczów czekają wyjątkowe korzyści – w zamian za swoje know-how otrzymują oni możliwość tańszych szkoleń, uczestnictwa w zamkniętych grupach dyskusyjnych oraz spotkań z kadrą najlepszych specjalistów security – mówi Grzegorz Szmigiel, dyrektor techniczny Veracomp SA.

źródło: Fortinet PolskaLearn more about our offer

If you sell security solutions, are a distributor, authorized partner or developer and would like to share your portfolio with a group of potential customers, advertise an event, software, hardware or other services on AVLab - simply write to us. Or maybe you had to deal with ransomware? We can also help you decrypt your files.
Read more

We use Google Cloud Translation and Gengo API’s to translate articles with exception of our comparative tests.