Webroot rozszerza działalność i podejmuje współpracę z firmą gateProtect - dostawcą UTMów

Dostawca rozwiązań bezpieczeństwa IT, firma Webroot, weszła w partnerstwo z potentatem w produkcji urządzeń klasy UTM - gateProtect, niemieckim dostawcą rozwiązań bezpieczeństwa sieci.

W wyniku tej transakcji, urządzenia firewall nowej generacji - gateProtect - zostaną wzbogacone o oprogramowanie analizujące zagrożenia w czasie rzeczywistym i ochronę danych oferowaną przez Webroot SecureAnywhere Biznes - Endpoint Protection.

Organizacje, które opierają się na rozwiązaniach gateProtect będą w stanie chronić zarówno punkty końcowe oraz ich sieci przed najnowszymi zagrożeniami. Dzięki tej współpracy, połączone siły obu firm będą w stanie zaspokoić potrzebę ochrony wewnętrznej i zewnętrznej granicy sieci, oraz uprości administrację wspólnych rozwiązań.

gateProtect i Webroot to holistyczne podejście do pełnego bezpieczeństwa, w tym do następnej generacji firewalli UTM, wielowarstwowej ochrony anti-malware, zapobiegania kradzieży danych, kontroli aplikacji i filtrowania stron internetowych, a wszystko to jest zintegrowane w jeden produkt i obejmuje zarówno zarządzanie siecią, jak i punktami końcowymi.

źródło: Dystrybutor rozwiązania WEBROOT - IT Partners Security sp. z o.o. / www.wrpolska.plLearn more about our offer

If you sell security solutions, are a distributor, authorized partner or developer and would like to share your portfolio with a group of potential customers, advertise an event, software, hardware or other services on AVLab - simply write to us. Or maybe you had to deal with ransomware? We can also help you decrypt your files.
Read more

We use Google Cloud Translation and Gengo API’s to translate articles with exception of our comparative tests.