Pakiety Bitdefender Edu dla szkół, nauczycieli oraz studentów

Marka Bitdefender wzbogaciła się o nowy produkt skierowany do społeczności, która bierze udział w procesie edukacyjnym – nauczycieli, studentów, uczniów oraz całych szkół. Do nich skierowano pakiety ochronne oparte o oprogramowanie Bitdefender Internet Security 2014, które to zdobyło uznanie na rynku światowym. Wersja 2014, która w polskiej wersji językowej weszła do sprzedaży w połowie grudnia 2013 r. została rozszerzona o innowacyjna technologię, która przyspiesza skanowanie poprzez stopniowe dostosowanie się do komputera.

Pakiety edukacyjne mają na celu zwiększenie świadomości o zagrożeniach w Internecie, szczególnie wśród najmłodszych uczniów i ich rodziców (dzięki ulepszonej ochronie rodzicielskiej mogą mieć lepszą kontrolę nad tym, co robią ich dzieci) – dzięki temu cyberprzestępcy mają mniejsze szanse na popełnienie kolejnego przestępstwa. Starszych studentów chcielibyśmy zachęcić do świadomego korzystania z Internetu – szczególnie z serwisów społecznościowych, zakupów online itp.. Pakiety ochronne w specjalnej cenie są także przeznaczone dla nauczycieli i szkół.

Posiadaczem pakietu Bitdefender EDU mogą zostać:

  • Uczniowie, pobierający naukę w publicznych oraz prywatnych szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach średnich. Jako potwierdzenie do uzyskania licencji wystarczy czytelny skan legitymacji wysłany na adres sklepu producenta.
  • Studenci, pobierający naukę w publicznych i prywatnych szkołach wyższych. Warunkiem otrzymania licencji jest przesłanie skanu legitymacji lub indeksu.
  • Nauczyciele i wykładowcy, mający zatrudnienie w placówkach oświaty (szkoła wyższa, szkoła średnia, szkoła podstawowa itd.). Celem potwierdzenia zatrudnienia należy przedstawić skan dokumentu uprawniającego do zakupu.
  • Organizacje charytatywne oraz non-profit. Zaliczają się do nich akredytowane placówki oświatowe, jak szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, szkoły wyższe, centra edukacji i inne.

Licencje Bitdefender Edu dostępne są w sklepie marki Bitdefender na stronie http://bitdefender.emarken.pl/. Licencje dla studentów, uczniów i nauczycieli oraz szkół znajdą Państwo tam w korzystniej cenie, w opcji chroniącej jedno lub trzy stanowiska.Learn more about our offer

If you sell security solutions, are a distributor, authorized partner or developer and would like to share your portfolio with a group of potential customers, advertise an event, software, hardware or other services on AVLab - simply write to us. Or maybe you had to deal with ransomware? We can also help you decrypt your files.
Read more

We use Google Cloud Translation and Gengo API’s to translate articles with exception of our comparative tests.