Comodo Internet Security v7 (2014) BETA

Firma Comodo rozpoczęła oficjalnie otwarte beta testy najnowszego programu typu Internet Security 2014. Zobaczmy co nowego pojawiło się w pakiecie.

Nowości

1. Jedną z innowacyjnych nowości jest dodanie technologii pod nazwą Viruscope, która oparta jest o dynamiczną analizę zachowań uruchomionych procesów z możliwością śledzenia ich działalności. Viruscope nadzoruje działania procesów uruchomionych na komputerze i ostrzega użytkownika, jeśli próbują podejrzanej aktywności.

2. Kolejne nowe posunięcie ze strony Comodo to filtrowanie treści WWW. Od bardzo dawna brakowało w tym pakiecie porządnej ochrony www, m.in przed szkodliwą zawartością lub phishingiem.

Reguły filtrowania treści mogą być tworzone dla poszczególnych użytkowników komputera, co sprawia, że ta funkcja stanie się bardzo przydatna zarówno w domu jak i w pracy.

Firma widać wzięła się powoli do roboty. Na razie jest to oczywiście wersja beta. Do wersji 2014 wprowadzono ponad 200 ulepszeń, jednak nie zmienia to faktu, że do czołówki trochę brakuje. A jak wiadomo powszechnie - konkurencja nie śpi. Program zostanie dokładnie zrecenzowany po wydaniu wersji stabilnej.Learn more about our offer

If you sell security solutions, are a distributor, authorized partner or developer and would like to share your portfolio with a group of potential customers, advertise an event, software, hardware or other services on AVLab - simply write to us. Or maybe you had to deal with ransomware? We can also help you decrypt your files.
Read more

We use Google Cloud Translation and Gengo API’s to translate articles with exception of our comparative tests.