BAKOTECH Sp. z o.o. dystrybutorem rozwiązań Axence w Polsce

Miło nam poinformować, iż BAKOTECH Sp. z o.o., Środkowoeuropejski dystrybutor rozwiązań IT, poszerzył zakres współpracy z AXENCE, tym razem o dystrybucję w Polsce. Celem współpracy jest budowa kanału sprzedaży w oparciu o model dystrybucji z wartością dodaną oraz wspieranie partnerów handlowych w rozwijaniu rynku rozwiązań oferowanych przez producenta.

Rozwiązania Axence przeznaczone są dla firm oraz instytucji niezależnie od profilu ich działalności; posiadających sieci składające się z pojedynczych komputerów, aż do kilku tysięcy urządzeń pracujących w sieci wewnętrznej – stacji roboczych, serwerów czy innych urządzeń sieciowych. Za pomocą rozwiązań Axence nVision przedsiębiorstwa mogą efektywnie zarządzać swoimi sieciami firmowymi, prowadzić audyt i inwentaryzację sprzętu oraz oprogramowania, monitorować wykorzystanie stacji roboczych, chronić dane firmowe przed dostępem nieautoryzowanych osób oraz prowadzić zdalne wsparcie zarówno dla pracowników jak i klientów.

Oprogramowanie AXENCE odpowiada nie tylko na potrzeby administratorów sieci i specjalistów odpowiedzialnych za infrastrukturę i bezpieczeństwo IT, ale również kadry zarządzającej umożliwiając lepszy wgląd w funkcjonowanie procesów biznesowych opartych na sieciach IP i zasobach sprzętowych przedsiębiorstwa.Learn more about our offer

If you sell security solutions, are a distributor, authorized partner or developer and would like to share your portfolio with a group of potential customers, advertise an event, software, hardware or other services on AVLab - simply write to us. Or maybe you had to deal with ransomware? We can also help you decrypt your files.
Read more

We use Google Cloud Translation and Gengo API’s to translate articles with exception of our comparative tests.