BAKOTECH Sp. z o.o. dystrybutorem rozwiązań marki DataCore w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej

BAKOTECH Sp. z o.o., Środkowoeuropejski dystrybutor rozwiązań IT, podpisał kontrakt na dystrybucję rozwiązań amerykańskiej marki DataCore Software Corporation w Polsce oraz na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii, Słowenii i Chorwacji. Celem współpracy jest budowa kanału sprzedaży w oparciu o model dystrybucji z wartością dodaną oraz wspieranie partnerów handlowych w krajach regionu w rozwijaniu rynku rozwiązań oferowanych przez producenta.

Rozwiązania firmy DataCore Software Corporation to oprogramowanie do wirtualizacji pamięci masowej, ważnej zarówno w fizycznych jak i wirtualnych środowiskach IT.

Oprogramowanie ma na celu uzyskanie wysokiej wydajności oraz zapewnienie niezawodności i maksymalnego wykorzystania przez klienta posiadanych zasobów pamięci masowej.

Kompleksowe rozwiązania producenta, pracujące niezależne od marek dostawców pamięci masowych, całkowicie zmieniają ekonomię zaopatrzenia, replikacji i ochrony zasobów, zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i małych oraz średnich firm.

Najnowsze oprogramowanie SANsymphony-V pozwala na uzyskanie nawet pięciokrotnego wzrostu wydajności posiadanych zasobów i prawie trzykrotnego wzrostu wykorzystania dostępnej pojemności pamięci, zapewniając przedsiębiorstwom tym samym znacznie więcej zasobów i wydajności bez konieczności rozbudowy istniejącej infrastruktury.Learn more about our offer

If you sell security solutions, are a distributor, authorized partner or developer and would like to share your portfolio with a group of potential customers, advertise an event, software, hardware or other services on AVLab - simply write to us. Or maybe you had to deal with ransomware? We can also help you decrypt your files.
Read more

We use Google Cloud Translation and Gengo API’s to translate articles with exception of our comparative tests.