Chmura Sophos do zarządzania Windows, Mac i urządzeniami mobilnymi

Na konferencji Infosecurity Europe 2014 w dniach 29 kwietnia - 1 maja, Sophos zaprezentował najnowszą wersję swojej chmury w modelu SaaS - Sophos Cloud. Rozwiązanie to oparte na cloud computingu jest skierowane dla małych i średnich organizacji poszukujących uproszczonego podejścia do bezpieczeństwa IT.

Nowa wersja usługi Sophos Cloud służy do zarządzania bezpieczeństwem systemów Windows, Mac i urządzeniami mobilnymi z poziomu jednej konsoli, która oferuje użytkownikowi zarządzanie, raportowanie i licencjonowanie. Wbudowane zabezpieczenia internetowe uniemożliwiają dostęp użytkownikom do złośliwych i zainfekowanych stron internetowych. Technologia oparta jest o Web Control zaimplementowany w produkt.

Niedawne badanie Sophos wsród menedżerów IT podkreśliło rosnące wyzwanie metodyki bezpieczeństwa dla różnorodności urządzeń w całej organizacji, łącznie z potrzebą wspierania systemów Windows, Mac i systemów mobilnych. Nowe funkcje Sophos Cloud pozwalają menedżerom IT na łatwe ustawienie i egzekwowanie polityki dla zwiększenia bezpieczeństwa w zgodzie z przepisami i aspektami prawnymi.

30-dniowa wersja próbna jest dostępna dla każdego, kto chce przetestować rozwiązanie.

Zgodnie z zobowiązaniem firmy Sophos dla swoich partnerów, Sophos Chmura umożliwia dostawcom rozwiązań IT dostarczyć dla swoich klientów jednolity system internetowy do zarządzania, hostowany w chmurze Sophos, który zapewnia pełną ochronę dla użytkowników i urządzeń końcowych, a nowa konsola umożliwia partnerom wgląd i kontrolę nad tym subskrypcjami klientów i politykami bezpieczeństwa urządzeń.Learn more about our offer

If you sell security solutions, are a distributor, authorized partner or developer and would like to share your portfolio with a group of potential customers, advertise an event, software, hardware or other services on AVLab - simply write to us. Or maybe you had to deal with ransomware? We can also help you decrypt your files.
Read more

We use Google Cloud Translation and Gengo API’s to translate articles with exception of our comparative tests.