Emsisoft 9 - publiczna beta do pobrania

Austriacki producent oprogramowania antywirusowego dla domu i firm - Emsisoft, wydał publiczną wersję BETA swoich produktów Emsisoft Ani-Malware 9 i Emsisoft Internet Security 9. Wersja ta jest jeszcze bardzo wczesna i zawiera wiele błędów. Zalecamy instalacje programy w systemie testowym.

Nowości

  • W pełni zintegrowany pakiet bezpieczeństwa połączenych ze sobą odrębnych instalatorów Emsisoft Anti-Malware i Online Armor w jedną całość. Nowe produkty będą wykorzystywać część zapory z Online Armor, ale będą też nowe elementy firewalla oparte o nowe jądro, inne niż w Online Armor. Modułu HIPS zabraknie w EIS, jednak nie jest wykluczone, że nie zostanie dodany w przyszłości. Bloker zachowawczy dla antywirusa pozostaje bez zmian.
  • Wsparcie zapory dla protokołu IPv6, więcej reguł filtrowania pakietów, lepsza wydajność i pełna obsługa Unicode.
  • Całkowicie nowy interfejs użytkownika
  • Zwiększenie wydajności i lepsze wykorzystanie pamięci
  • Poprawiono dokładność skanowania i usuwania złośliwego oprogramowania, zwłaszcza dla systemów x64
  • Ulepszono wsparcie dla Windows 8 i 8.1
  • I setki innych mniejszych zmian i poprawek ...

Oprogramowanie w wersji 9 pobierzesz stąd: Emsisoft Anti-Malware 9.0.0.3824 / Emsisoft Internet Security 9.0.0.3824

Program może do nas mówić po polsku, jednakże nie zawsze poprawnie zadziała zmiana jędzyka w opcjach, co więcej, jeszcze nie wszystko jest spolszczone.Learn more about our offer

If you sell security solutions, are a distributor, authorized partner or developer and would like to share your portfolio with a group of potential customers, advertise an event, software, hardware or other services on AVLab - simply write to us. Or maybe you had to deal with ransomware? We can also help you decrypt your files.
Read more

We use Google Cloud Translation and Gengo API’s to translate articles with exception of our comparative tests.