Skanowanie na żądanie - usługa SaaS internetowych testów penetracyjnych

Szwajcarska firma High-Tech Bridge dostarczająca rozwiązania bezpieczeństwa, poinformowała o swoim nowym produkcie - ImmuniWeb. Jest to aplikacja internetowa służąca do testowania zabezpieczeń produktów działających w modelu chmury SaaS, która pozwala każdemu, niezależnie od wielkości firmy, lokalizacji geograficznej i wiedzy technicznej, aby wynająć profesjonalnych hakerów (tych po dobrej stronie mocy) on-line, za zaledwie 990 dolarów.

ImmuniWeb jest hybrydą ręcznych testów penetracyjnych aplikacji internetowych i podatności skanowania, które są wykonywane równolegle. Zautomatyzowany proces oceny bezpieczeństwa jest wykonywany przez ImmuniWeb Security Scanner opracowany przez High-Tech Bridge od podstaw. Sama procedura testów wykonywana jest manualnie przez profesionalistów, którzy gwarantują zero fałszywych alarmów w testach.

Konfiguracja i zarządzanie zakupionym projektem, bezpieczeństwo płatności online oraz dostarczanie raportów odbywa sie przez portal ImmuniWeb. Każdy raport ImmuniWeb jest ręcznie napisany przez profesjonalnego testera, który zapewnia indywidualne rozwiązania dla każdej wykrytej podatności i luki w zabezpieczeniach, dzięki czemu klient może zrozumieć problemy i wdrożyć poprawki eliminujące zagrożenie.

Testowana wydajność ImmuniWeb została sprawdzona na tysiącach małych i kilkuset dużych stronach internetowych, które używają różnych frameworków internetowych, platform i języków programowania WWW. 

Ilia Kolochenko, CEO High-Tech Bridge, komentuje:

Na dzisiejszy wynik składały się cztery lata rozwoju i rok bardzo intensywnej pracy przy wersji beta ImmuniWeb. Beta testy okazały się bardzo przydatne. Udało nam się porozmawiać z wieloma firmami, organizacjami, rządami i niezależnymi ekspertami, którzy podpowiadali nam, jak ulepszyć i uprościć nasze usługi. Rozważaliśmy każdą opinię w celu poprawy i doskonalenia ImmuniWeb. Jesteśmy wdzięczni wszystkim naszym klientom, partnerom, testerom i analitykom bezpieczeństwa, którzy nam pomogli." 

Przykładowy raport: https://www.htbridge.com/immu…

źródło: High Tech BridgeLearn more about our offer

If you sell security solutions, are a distributor, authorized partner or developer and would like to share your portfolio with a group of potential customers, advertise an event, software, hardware or other services on AVLab - simply write to us. Or maybe you had to deal with ransomware? We can also help you decrypt your files.
Read more

We use Google Cloud Translation and Gengo API’s to translate articles with exception of our comparative tests.