Doctor Web aktualizuje swoje produkty dla Windows, Mac i Linux

Znany i popularny producent oprogramowania antywirusowego z Rosji - Doctor Web informuje na swoim blogu o wydaniu programu Dr.Web Anti-Virus 9.0 for Linux. Nowa wersja zawiera ulepszenia, które sprawiają, że skanowanie jest szybsze i bardziej skuteczne, co poprawia użyteczność aplikacji. Ponadto, producent zmienił licencjonowanie wersji swoich produktów na systemy Windows, Mac i Linux. Od teraz, licencje na wersje demo są już dostępne na 90 lub 30 dni (w drugim przypadku, plik klucza można uzyskać bez podania danych osobowych).

Dr.Web Anti-Virus 9.0 for Linux zawiera:

  • GUI zostało całkowicie przeprojektowane,
  • Silnik antywirusowy korzysta z wielowątkowego skanowania, która znacznie poprawia wydajność skanera w systemach wielordzeniowych,
  • Wszystkie elementy zostały przeprojektowane w celu zmniejszenia obciążenia procesora i pamięci,
  • Antywirus może teraz skanować działające procesy i zneutralizować aktywne zagrożenia,

Użytkownicy, którzy do tej pory korzystali z antywirusa na linuxa Dr.Web Anti-Virus for Linux muszą zaktualizować program ręcznie, pobierając go tutaj.

źródło: Doctor WebLearn more about our offer

If you sell security solutions, are a distributor, authorized partner or developer and would like to share your portfolio with a group of potential customers, advertise an event, software, hardware or other services on AVLab - simply write to us. Or maybe you had to deal with ransomware? We can also help you decrypt your files.
Read more

We use Google Cloud Translation and Gengo API’s to translate articles with exception of our comparative tests.