Panda Security wprowadza na rynek rozwiązanie Panda GateDefender Eseries 5.5

Panda Security informuje o dostępności nowych i ulepszonych funkcji w wersji 5.50 w rozwiązaniu dla firm Panda GateDefender Eseries, które jako ujednolicony element zabezpieczający, chroni przed wszelkimi rodzajami zagrożeń. Nowa wersja zawiera nowy, ulepszony kreator konfiguracji, technologię VPN nowej generacji, nową zaporę dla aplikacji do sterowania i monitorowania w czasie rzeczywistym sieci korporacyjnych. 

Panda GateDefender Eseries umożliwia średnim i dużym przedsiębiorstwom ochronę ich sieci firmowej i zwiększenie produktywności. Rozwiązanie jest dostępne w trzech różnych wersjach sprzętu, oprogramowania i wirtualizacji dla potrzeb każdego typu organizacji. Dodatkowo, interfejs WWW umożliwia scentralizowane i elastyczne zarządzanie z jednej konsoli dostępnej z chmury w każdej chwili.

Nowe funkcje

  • Panda GateDefender Eseries 5.50 zawiera VPN nowej generacji, który umożliwia bardzo szybkie i skalowalne połączenia VPN.
  • Rozwiązanie wyposażone jest w funkcję kontroli aplikacji zdolnej do identyfikacji i blokowania ponad 170 aplikacji, w ​​tym Facebooka, Skype, Spotify czy WhatsApp. 
  • Nowa Panda GateDefender Eseries zawiera ulepszony kreator konfiguracji z nowym trybie sieciowym, który pozwala na filtrowanie ruchu wychodzącego i kontrolę aplikacji w trybie bridge. 
  • Rozwiązanie umożliwia również monitorowanie w czasie rzeczywistym sieci korporacyjnych poprzez intuicyjny interfejs, który generuje bardzo szczegółowe raporty. 

Dodatkowe atuty to

  • Elastyczne zarządzanie w chmurze, centralne monitorowanie, zarządzanie i aktualizacje.
  • Optymalizacja wykorzystania zasobów dzięki neutralizacji spamu, ograniczonie dostępu do usług i bezproduktywnych treści, kontrolę wykorzystania pasma. 
  • Pełna ochrona przed wszystkimi rodzajami infekcji i próbami włamań. Krótszy czas reakcji na nowe zagrożenia malware za pomocą automatycznych aktualizacji i zapytań do chmury. 
  • Wysoka dostępność Internetu. Polityki routingu umożliwiają konfigurację wielu linii o wysokiej dostępności, a także montaż kilku urządzeń równolegle w celu odporności na uszkodzenia i bezpieczne połączenia. 
  • Elastyczna, bezproblemowa integracja z istniejącą infrastrukturą IT, dzięki szerokiej gamie dostępnych wersji: sprzętu, wirtualnych rozwiązań i programowych urządzeń.

Więcej o rozwiązaniu: http://www.pandasecurity.com/…

źródło: Panda SoftwareLearn more about our offer

If you sell security solutions, are a distributor, authorized partner or developer and would like to share your portfolio with a group of potential customers, advertise an event, software, hardware or other services on AVLab - simply write to us. Or maybe you had to deal with ransomware? We can also help you decrypt your files.
Read more

We use Google Cloud Translation and Gengo API’s to translate articles with exception of our comparative tests.