Webroot Web Console - kilka zmian na żądanie administratorów

I kto powiedział, że producenci nie słuchają głosu swoich klientów? Na specjalne życzenie administratorów wielu firm i instytucji po rozgorzałej dyskusji na forum producenta, Webroot wreszcie udostępnił kilka zmian w swoim sztandarowym produkcie. Changelog obejmuje internetową konsolę do zarządzania a konkretnie możliwość importu i eksortu wcześniej skonfigurowanych polityk. 

Jako że infrastruktura oprogramowania antywirusowego Webroot jest dostępna w 100% z chmury, producent nie musi wydawać łatek aktualizacyjnych do swoich produktów. Nie jest konieczna żadna manualna aktualizacja produktu, wszystkie wprowadzone zmiany przez vendora są dostępne natychmiast po zalogowaniu się do konsoli.

Szczegóły w języku polskim: http://wrpolska.pl/wp-content…Learn more about our offer

If you sell security solutions, are a distributor, authorized partner or developer and would like to share your portfolio with a group of potential customers, advertise an event, software, hardware or other services on AVLab - simply write to us. Or maybe you had to deal with ransomware? We can also help you decrypt your files.
Read more

We use Google Cloud Translation and Gengo API’s to translate articles with exception of our comparative tests.