HitmanPro.Alert 3 ochroni przed exploitami i szpiegowaniem

Nowa wersja HitmanPro.Alert oznaczona numerem wersji 3 zapewnia kompleksową ochronę przed exploitami i programami szpiegującymi. Ochrona działa w czasie rzeczywistym i nie jest zależna od jakichkolwiek sygnatur, czy technologii w chmurze.

Najnowsza wersja na razie dostępna jest wyłącznie do testów w ramach programu Community Technology i została oznaczona jako Preview 1.

Okno główne programu HitmanPro.Alert 3

Nowe funkcje

W nowej wersji wprowadzono następujące ulepszenia oraz zmiany:

  • ochrona przed exploitami,
  • aktywne szczepionki,
  • szyfrowanie naciskanych klawiszy,
  • ochrona kamery internetowej,
  • blokowanie niebezpiecznych procesów,
  • integracja z HitmanPro

Narzędzie imitujące najpopularniejsze zagrożenia

Wraz z programem HitmanPro.Alert otrzymujemy również specjalny program zawierający sporą część narzędzi, których zadaniem jest szkodliwa działalność na naszym komputerze – jednak nie należy się niczego obawiać, programy te zostały celowo stworzone i przeznaczone są do testów naszego oprogramowania. Dzięki temu narzędziu możemy zasymulować oprogramowanie szpiegowskie chcące uzyskać dostęp do naszej kamery internetowe, keylogger, oprogramowanie zdalnie sterujące lub uzyskujące dostęp do naszego komputera z zewnątrz i wiele innych.

Narzędzie imitujące najpopularniejsze zagrożenia

Oprogramowanie HitmanPro.Alert 3 wraz z narzędziami testującymi możesz pobrać tutaj.
Aby korzystać z ochrony przed exploitami wymagane jest posiadanie licencji na oprogramowanie, istnieje również 30-to dniowa wersja testowa.

Należy pamiętać, że oprogramowanie dostępne jest w wersji testowej, wobec czego do normalnego działania zaleca się użycie wersji stabilnej oprogramowania oznaczonej numerem wersji 2.

Więcej zdjęć w galerii poniżej.Learn more about our offer

If you sell security solutions, are a distributor, authorized partner or developer and would like to share your portfolio with a group of potential customers, advertise an event, software, hardware or other services on AVLab - simply write to us. Or maybe you had to deal with ransomware? We can also help you decrypt your files.
Read more

We use Google Cloud Translation and Gengo API’s to translate articles with exception of our comparative tests.