Nowa Panda Cloud Office Protection v. 7.0

Każdy administrator, który korzystał z oprogramowania dystrybuowanego w modelu chmury SECaaS wie, jak wygodne i elastyczne jest zarządzanie bezpieczeństwem w firmie. Pomijając inne zunifikowane produkty tego typu, do topowych vendorów antywirusowych tych rozwiązań należą McAfee, Webroot, F-Secure i Panda Security, która ogłosiła wydanie nowej wersji swojego flagowego produktu dla firm - Panda Cloud Office Protection v. 7.0

Teraz, dzięki tej najnowszej wersji do rąk klientów oddaje się nowe panele kontrolne z informacjami na temat licencji, wykrycia wirusa i stanu ochrony końcówek. Jednak główne korzyści przygotowano z myślą o firmach z ponad setką zainstalowanych agentów antywirusowych. Panda Cloud Office Protection zawiera nowe technologie i funkcje, w tym:

  • Ulepszone raporty, które zapewnią bardziej szczegółowe informacje o wykrytych zagrożeniach, są łatwiej dostępne, co ułatwi zidentyfikowanie najbardziej wrażliwych systemów.
  • Czyszczenie. W przypadku infekcji, administratorzy mogą uruchomić Panda Cloud Cleaner, e-narzędzie do dezynfekcji, uruchamiane zdalnie z poziomu konsoli internetowej PCOP (Panda Cloud Office Protection).
  • Administratorzy mogą też wymusić restartów komputerów z konsoli i znaleźć informacje o tym, jak postępować w przypadku zaistnienia problemów z ochroną np. co zrobić jeśli pliki sygnatur są nieaktualne.Learn more about our offer

If you sell security solutions, are a distributor, authorized partner or developer and would like to share your portfolio with a group of potential customers, advertise an event, software, hardware or other services on AVLab - simply write to us. Or maybe you had to deal with ransomware? We can also help you decrypt your files.
Read more

We use Google Cloud Translation and Gengo API’s to translate articles with exception of our comparative tests.