Polski program do oczyszczania systemu - Arcabit System Cleaner

Nasz rodzimy producent oprogramowania antywirusowego Arcabit oddaje do dyspozycji użytkowników narzędzie do usuwania zbędnych plików z systemu. Program ten jak każdy inny do oczyszczania systemu ze śmieci pozostawianych przez zainstalowane programy, przeglądarki, instalatory, aktualizacje windows, itd nie wyróżnia się niczym nowym. Nie oferuje żadnej dodatkowej funkcjonalności, która odróżniałaby go od innych tego typu narzędzi.

Więc, co można na pewno powiedzieć o programie? Jest bardzo lekki i skuteczny w tym do czego został zaprogramowany.

Informacja o Arcabit System Clenaer nawet nie pojawiłaby się u nas z prostego powodu, zajmujemy się bezpieczeństwem i antywirusami. Więc co ma wspólnego Arcabit System Cleaner z antywirusem?

Dowiedzieliśmy się, że producent w niedalekiej przyszłości planuje zintegrować to narzędzie do optymalizacji systemu ze WSZYSTKIMI swoimi produktami, wliczając w to Arcabit Antivirus, Arcabit Internet Security, Arcabit Endpoint Antivirus, Arcabit Endpoint Security + polecenie w konsoli administratora do wykonania działań oczyszczających.

Jest to z całą pewnością krok przemyślany i usprawiedliwiony. Łączenie funkcji ochronnych razem z narzędziami optymalizującymi pracę systemu jest już standardem wspieranym przez wielu producentów. Takie rozwiązanie będzie gwarantować jednocześnie bezpieczeństwo i wydajność, czyli to, czego oczekują dzisiaj użytkownicy od twórców oprogramowania zabezpieczającego.

1. Program można pobrać z: http://dnld1.arcabit.pl/arcas…
2. Zgłaszać błędy pod adresem: [email protected]
3. Więcej screenów niżej w galerii.

 Learn more about our offer

If you sell security solutions, are a distributor, authorized partner or developer and would like to share your portfolio with a group of potential customers, advertise an event, software, hardware or other services on AVLab - simply write to us. Or maybe you had to deal with ransomware? We can also help you decrypt your files.
Read more

We use Google Cloud Translation and Gengo API’s to translate articles with exception of our comparative tests.