Zagłosuj na antywirusowy produkt roku 2016

Koniec roku 2016 tuż za pasem, a więc to dobry czas, aby podsumować działalność poszczególnych producentów oprogramowania antywirusowego. Przygotowaliśmy sześć kategorii, w których prosimy Was o oddanie głosu oraz o skomentowanie swojego wyboru (nie wymagamy zakładania konta, komentarz możecie zostawić całkowicie anonimowo).

Ankieta będzie otwarta do 31 grudnia 2016, a jej wyniki zaprezentujemy w styczniu w nowym roku. Będzie to także informacja dla samych producentów i dystrybutorów na temat oprogramowania, które cieszy się w Polsce największą popularnością wśród:

  • świadomych zagrożeń użytkowników
  • użytkowników, którzy interesują cię tematyką cyberbezpieczeństwa,
  • administratorów, którzy odpowiedzialni są często za finansowe bezpieczeństwo swoich firm.
[block:views=avlab_glosowanie-block/89]


Komentarze

btors37 Sun, 11/20/2016 - 01:27

Sophos Home,którego mam zaistalowanego,brak gdzie jest?Sophos Home to świetny program i świetna ochrona.

cyborg Mon, 11/21/2016 - 07:27

Cudo. Dziwi mnie brak na liście SecureAplus

Adrian Ścibor Mon, 11/21/2016 - 08:30

@#1 @#2 W kategorii "bezpłatnych AV dla domu" jest zarówno Sophos, jak i SecureAPlus.

marian Mon, 11/21/2016 - 17:05

A eseta biznesowego nie ma? Widać profesjonalnie przygotowana ankieta;)

Adrian Ścibor Mon, 11/21/2016 - 17:22

@#4 Jest i ESET :) Cholera, przypadkiem ankieta została opublikowana i poszła w świat... No i testy w produkcji. Wcześniej nie było też F-Secure, ale parę minut po zgłoszeniu zostało to naprawione. Teraz okazało się, że ankieta nie czytała jednego z wierszy. Akurat padło na ESET... W każdym razie ankieta nie reprezentuje wyboru redakcji AVLab, a głos użytkowników. Stosowne komentarze oraz w jaki sposób interpretować wyniki zostaną opublikowane po zakończeniu trwania plebiscytu.

A właściwie to mogłem usunąć Twój komentarz i nikt by się o tym nie dowiedział, nieprawdaż? Prosimy wziąć to pod uwagę :-)

Aka Tue, 11/29/2016 - 19:47

Bitdefender, nie dość że skuteczny to uwielbiam jego design :)

czeslaw514 Sat, 12/17/2016 - 15:19

Testowałem większość dostępnych antywirusów i pakietów IS, jednak zawszę przynajmniej na jednym urządzeniu miałem zainstalowany Panda Internet Security. Dla mnie wybór oczywisty. Nigdy mnie nie zawiódł. Moim zdaniem lekki, skuteczny. Design to kwestia gustu.

Henio Mon, 12/19/2016 - 12:45

Przepraszam, z wyliczeń wynika, że wciąż 3 dzieci pracowników "czołowego" AV nie wzięło udziału w ankiecie.
W czasach, gdy miałem go na kompie był tak marny, że nawet własnej obecności nie wykrywał i twierdził, że jest już odinstalowany przy próbach deinstalacji.

Learn more about our offer

If you sell security solutions, are a distributor, authorized partner or developer and would like to share your portfolio with a group of potential customers, advertise an event, software, hardware or other services on AVLab - simply write to us. Or maybe you had to deal with ransomware? We can also help you decrypt your files.
Read more

We use Google Cloud Translation and Gengo API’s to translate articles with exception of our comparative tests.