Webroot nawiązuje współpracę z LogRhythm

Webroot, lider na rynku oprogramowania zabezpieczającego w chmurze, dostawca usług w modelu chmury SaaS dla konsumentów, firm i przedsiębiorstw, ogłosił swoją integrację z Security Intelligence Platform – inteligentną platformą do analizy bezpieczeństwa sieciowego firmy LogRhythm.

LogRythm jest jedną z największych niezależnych firm parających się kryminalistyką sieciową na świecie. Inteligentna Platforma Bezpieczeństwa LogRhythm’u łączy w sobie wiele systemów do wykrywania i zwalczania internetowych przestępstw, w tym SIEM (Security Information and Event Management). Wielokrotnie nagradzany Security Intelligence Platform jednoczy w sobie system SIEM, dzięki któremu możliwe jest zarządzanie kryminalistyką sieciową i zaawansowanymi funkcjami do analizy bezpieczeństwa.

Security Intelligence Platform pozwala przedsiębiorstwom na całym świecie wykrywać i reagować na wyrafinowane zagrożenia naruszające zasady bezpieczeństwa. Dzięki integracji wielu systemów, platforma ta cechuje się większą dokładnością i skutecznością niż kiedykolwiek wcześniej.

LogRhythm konsekwentnie jest uznawany za lidera w swojej działalności, co potwierdza przywództwo 3 lata z rzędu w kwadracie Gartnera dla platform SIEM. LogRhythm dostarcza swoje rozwiązania do 2000 organizacji, z ich usług korzystają agencje rządowe, duże i średnie przedsiębiorstwa z całego świata.

Partnerstwo Webroota i LogRhythm’u będzie integrować usługę Webroot BrightCloud IP Reputation z Security Intelligence Platform ( =BrightCloud IP Reputation Service for LogRhythm), która pomoże klientom LogRhythm’u w identyfikacji nieznanych adresów IP w sieci. Dzięki korelacji obu firm, po zidentyfikowaniu zagrożenia, system może wykonać szereg dodatkowych zadań, takich jak analiza behawioralna złośliwych adresów IP w sieci oraz automatyzacja działań naprawczych po ataku.

Webroot jest również integralnym partnerem dla usługi dostarczanej przez LogRhythm - Threat Intelligence Ecosystem, która jako pierwsza w branży koncentruje się na dostarczaniu inteligentnych platform opartych o analizę bezpieczeństwa nowej generacji.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Webrootem - powiedział Matt Winter, wiceprezes Corporate & Business Development LogRhythm’u. Webroot posiada unikalne podejście do współczesnych inteligentnych zagrożeń, więc nasi wspólni klienci odniosą znaczne korzyści z naszej korelacji.Learn more about our offer

If you sell security solutions, are a distributor, authorized partner or developer and would like to share your portfolio with a group of potential customers, advertise an event, software, hardware or other services on AVLab - simply write to us. Or maybe you had to deal with ransomware? We can also help you decrypt your files.
Read more

We use Google Cloud Translation and Gengo API’s to translate articles with exception of our comparative tests.