Bakotech poszerzył ofertę o rozwiązania Gateprotect

W ofercie Bakotech pojawiły się rozwiązania Gateprotect. Firma podpisała kontrakt na dystrybucję rozwiązań tej marki w Polsce oraz w Bułgarii, Rumunii, Chorwacji, Słowenii, na Węgrzech i w krajach Bałtyckich. Wraz z podpisaniem kontraktu spółka poszerza ofertę produktową dla klientów, która może być doskonałym uzupełnieniem pozostałych rozwiązań bezpieczeństwa znajdujących się w ofercie Bakotechu.

Gateprotect zapewnia skuteczną ochronę przed cyberatakami. Rozwiązania z zakresu Unified Threat Management są przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców, począwszy od małych i średnich przedsiębiorstw, po duże organizacje. Są to nowoczesne zapory sieciowe i firewalle aplikacyjne najnowszej generacji, spełniające najwyższe wymogi bezpieczeństwa. GateProtect zapewnia niezawodne i kompletne bezpieczeństwo całej sieci, w tym również urządzeń mobilnych. UTM-y producenta umożliwiają zarządzanie sieciami firmowymi przy jednoczesnej ochronie połączeń na linii sieć wewnętrzna-Internet. Siedziba firmy znajduje się w Hamburgu.

Bakotech Sp. z o.o. rozpoczął działalność 4 lipca 2013 i jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®, z siedzibą w Krakowie. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości usług dystrybucji w Centralnej i Wschodniej Europie. Firma zajmuje się sprzedażą wyłącznie w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną siatkę partnerów.Learn more about our offer

If you sell security solutions, are a distributor, authorized partner or developer and would like to share your portfolio with a group of potential customers, advertise an event, software, hardware or other services on AVLab - simply write to us. Or maybe you had to deal with ransomware? We can also help you decrypt your files.
Read more

We use Google Cloud Translation and Gengo API’s to translate articles with exception of our comparative tests.