Bakotech, specjalizowany dystrybutor rozwiązań bezpieczeństwa i monitorowania sieci, organizuje piątą, jubileuszową edycję konferencji IT SEC 2018. Celem wydarzenia jest prezentacja innowacyjnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i monitorowania sieci, które zostaną wprowadzone na rynek.

IT SEC 2018 to największe doroczne spotkanie organizowane przez firmę Bakotech, w całości dedykowane partnerom handlowym, którzy oprócz wiedzy merytorycznej, mogą wziąć udział w praktycznych demonstracjach produktów.

Po raz pierwszy w tym roku zaprezentowane zostaną nowe rozwiązania z portfolio producenta, a na uczestników czekają liczne nagrody.

Konferencja odbywa się 24 kwietnia w centrum Warszawy, w Centrum Konferencyjne „Zielna”. Zapisy trwają, a więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie wydarzenia: itsec.org.pl.

AUTOR:

Paulina Żmijowska

Tagi
Podziel się

Komentarze

mkmba śr., 28-03-2018 - 12:32

już nie mogę się doczekać żeby wziąć udział w wiedzy merytorycznej... czy to prestiżowe wydarzenie będzie mieć taki sam poziom jak ten tekst??

Damian pt., 06-04-2018 - 09:29

Drogi mkmba.

Jak wskazuje SJP nie ma zwrotu wziąć udział w wiedzy. Możesz wziąć udział w dyskusji lub w najlepszym przypadku czerpać z merytorycznie przygotowanych materiałów. Niemniej jednak, czego spodziewać się po kimś, kto nie jest w stanie napisać zdania w języku polskim bez byka.

Zamiast IT Security zainteresuj się autokorektą.

Pozdrawiam
Damian

Dodaj komentarz