Konkurs dobiegł końca. Wkrótce wyniki.

Nieczęsto zdarza się sytuacja, kiedy rozdajemy kilkadziesiąt licencji na program antywirusowy, dlatego tym razem mamy nadzieję pozytywnie zaskoczyć wszystkich naszych czytelników. Wraz z naszym partnerem firmą SecureAge Technology zorganizowaliśmy konkurs, w którym mamy do rozdysponowania aż pięćdziesiąt 15-miesięcznych licencji na program SecureAPlus w wersji Premium, którego cena w normalnych warunkach oscyluje w granicach 23 dolarów za ochronę jednego komputera. Dzięki temu konkursowi możecie zdobyć licencję za darmo i cieszyć się bardzo skuteczną protekcją w czasie rzeczywistym.  

Jeżeli jeszcze nie czytaliście naszej recenzji i testu SecureAPlus to gorąco do tego zachęcamy. Zawarte tam informacje na pewno przydadzą się w konkursie. Prosimy też o nieobowiązkowe komentarze pod wyżej wymienionym hiperłączem.

Kilka słów o SecureAge Technology i SecureAPlus

Firma SecureAge Technology została założona w 2003 roku przez dr. Ngaira Teowa Hina. Obecnie zatrudnia około 20 pracowników i należy do większych dostawców rozwiązań w zakresie ochrony danych. 

Program SecureAPlus jest nietypowy pod kilkoma względami. Po pierwsze, jest połączeniem antywirusa w chmurze z ochroną lokalną (silnik ClamAV). Protekcja SecureAPlus działa w oparciu o 12 silników antywirusowych w chmurze oraz (opcjonalnie) o jeden silnik lokalny wykorzystywany zarówno do ochrony w czasie rzeczywistym, jak i podczas tzw. trybu offline. Ponadto, SecureAPlus należy do grupy tych programów, które bazują na białych listach plików, a więc bezpieczeństwo danych jest interaktywnie weryfikowane na podstawie informacji o sumie kontrolnej i podpisie cyfrowym pliku.

Zasady konkursu

Pełny regulamin PDF

TL;DR :-)

Konkurs trwa 10 dni: od 11 do 21 lipca 2016 roku.

W kwestii warunków konkursu - niewiele oczekujemy. Wystarczy, że każdy z Was zostawi na tej stronie komentarz na poniższe pytanie oraz wypełni ankietę. Do wzięcia udziału w konkursie nie wymagamy rejestracji w naszym wortalu, aczkolwiek jeśli to zrobicie uzyskacie dostęp do forum, na którym chętnie pomagamy rozwikłać problemy związane z bezpieczeństwem.

Komentarze możecie zostawiać bez udostępniania własnego nazwiska, jednak prosimy o podawanie prawdziwego adresu e-mail, który pozwoli skontaktować się ze zwycięzcami. Adresy e-mail będą widoczne tylko dla administracji, więc nie musicie obawiać się o swoją prywatność. 

Napisanie komentarza oraz wypełnienie ankiety nie powinno zająć dłużej niż 5 minut. Warto je poświęcić i przez 15 miesięcy cieszyć się licencją na oprogramowanie SecureAPlus Premium.

Poniżej zostawcie komentarz na pytanie:

"Dlaczego chcesz chronić system Windows akurat oprogramowaniem SecureAPlus?"

Komentarz napisany? To świetnie. Zostanie opublikowany po moderacji. Teraz tylko wypełnijcie ankietę, a w oczekiwaniu na wyniki konkursu korzystajcie z wortalu AVLab dowoli. Nagrodę otrzyma 50 osób, które zostaną wylosowane spośród wszystkich biorących udział w konkursie. Zwycięzców wylosuje szczęśliwy traf.

Strona z ankietą

AUTOR:

Adrian Ścibor

Podziel się

Komentarze

piter b. pon., 11-07-2016 - 09:24

Dlaczego chcesz chronić system Windows akurat oprogramowaniem SecureAPlus? Ponieważ system Windows ogólnie wymaga porządnej ochrony AV a jak widać SecureAPlus jest całkiem całkiem i chętnie bym go przetestował :)

Badyl pon., 11-07-2016 - 09:56

Ponieważ korzysta on z silnika ClamAV dobrze mi znanego z systemu Linux.

Adi pon., 11-07-2016 - 10:24

Dlatego, że wersja Premium to dla mnie nowość a ja uwielbiam nowości. Używałem kiedyś SecureAPlus i byłem zadowolony, teraz pora na wersję Premium.

AdamPL234 pon., 11-07-2016 - 10:27

SecureAPlus to wspaniały program jaki powstał, lekki, stabilny, dobry, najlepszy interfejs, wspaniała detekcja zagrożeń, znakomity poziom obrony komputera przy pomocy białej listy i chmury, mało zasobożerny, nie obciąża komputera podczas pierwszego pełnego skanowania, sporo silników skanujących jest jeszcze bardziej lekki bez silnika Offline ClamWin, dobrze sie sprawia w obronie komputera nawet i bez silnika Offline zwanego ClamWin. Najlepszy program jaki spolszczono w wersji 4.2.2. SecureAPlus powinien być instalowany na każdym komputerze ponieważ: SecureAPlus to najlepszy wybór wśród najlepszych darmowych programów antywirusowych. Dlaczego chcesz chronić system Windows akurat oprogramowaniem SecureAPlus? Bo to najlepszy darmowy antywirus jaki powstał, najlepszy w ochronie systemu i każdy go powinien instalować u siebie, używam go już bardzo długo i 0 problemów. Moja ocena to: 10/10.

CC pon., 11-07-2016 - 10:38

Bardzo lubię programy, które działają w chmurze i w związku z tym mają znikomy wpływ na obciążenie zasobów komputera. Taki też jest SecureAPlus i chciałbym skorzystać z wersji premium tego programu.

micslunet pon., 11-07-2016 - 10:40

"Dlaczego chcesz chronić system Windows akurat oprogramowaniem SecureAPlus?" Ponieważ otrzymuje, aż 12 silników antywirusowych w chmurze.

mike_ski pon., 11-07-2016 - 11:45

Z tego co wiem to korzysta on w z 12 silników antywirusowych w chmurze więc jest to "chyba" dobra zaleta tego antywirusa. Każdy silnik ma w sobie inną zaletę i razem tworzą zaporę, którą ciężko sforsować:) I jest lekki, dzięki czemu można go zainstalować na starszych komputerach.:)

hubal77 pon., 11-07-2016 - 12:12

12 silników AV w chmurze, łatwa obsługa, lekkość i skuteczność i to wszystko w jednym produkcje. Dodatkowo dostępny skaner offline, może nie jakiś wybitny ale lepszy rydz niż nic.

MrBeckham666 pon., 11-07-2016 - 14:31

Ponieważ korzystam z Secureaplus już od dosyć dawna jakieś 6 miesiecy spokojnie bedzie i jak narazie lżejszego i tak skutecznego AV nie widziałem :) Najwiekszym Plusem SA+ :) jest jego integracja z Virus Total :) Lecz głównym powodem przesiadki jest jego lekkość :) Nie lubie jak AV wpierdziela sporo ramu i % uzycia CPU :) W SA+ jest to znikome :) nawet na komputerach z 2005 roku :)

ajax22 pon., 11-07-2016 - 15:47

Większość a jak nie wszystkie antywirusy bazują na jednym lub kilku silnikach skanujących , wasze rozwiązanie daje klientowi dość spore poczucie bezpieczeństwa program bazuje na 12 silnikach i działa w chmurze co jeszcze bardziej podnosi jego atrakcyjność z powodu małego obciążenia systemu i fakt że pracuje w tle to tym bardziej podnosi jego atrakcyjność. Z miłą chęcią chciałbym widzieć ten program na moim laptopie w wersji premium. Pozdrawiam ekipe

niewierny76 pon., 11-07-2016 - 16:12

Czytałem recenzje SecureAPlus na kilku portalach,były pozytywne i zachęcają do wypróbowania tegoż antywirusa. Jaki jest dzisiejszy świat? Każdy widzi. Poruszać się niezabezpieczonym komputerem po bezkresie bezwzględnego często internetu jest zadaniem wysoce ryzykownym. Nie bójmy się tego,lecz MYŚLMY!

niewierny76 pon., 11-07-2016 - 16:37

Niczego jeszcze w życiu nie wygrałem. O SecureAPlus czytałem już kilka pozytywnych recenzji. Przydałby mi się porządny antywirus. Po prostu i bez wazeliny.

Piotr D pon., 11-07-2016 - 17:41

Przydałby się

william1955 pon., 11-07-2016 - 17:59

Muszę zainstalować ochronę antywiruową na stosunkowo słabym komputerze z systemem XP.
Po prostu taka konieczność - jeden z bardzo ważnych dla mnie programów nie pracuje na niczym innym.
Według dokumentacji SecureAPlus Premium wspiera Windows XP, a według znalezionych przeze mnie
opinii, jest pakietem bardzo lekkim dla komputera.
Dlatego chciałbym go mieć.

jojo pon., 11-07-2016 - 18:13

Za tydzień skończy się licencja mojego programu antywirusowego. Zamierzałem ją przedłużyć, ale fajnie byłoby przetestować coś nowego. Jeszcze nigdy nie miałem do czynienia z produktami Secure A Plus

nemo1966 pon., 11-07-2016 - 18:16

Program ciekawy 12 silników antywirusowych w chmurze ale nie popadajmy w przesadny zachwyt widziałem testy i nie jest tak różowo.Jako dodatkowy program do ochrony kompa jak najbardziej.A zamiast ClamAV Avira lub Bitdefender to byłaby rewelacja.

kamiloxf wt., 12-07-2016 - 01:48

Dlaczego chce chronić mój komputer z Windows przy pomocy SecureAPlus Chce Korzystać z SecureAPlus ponieważ oferuje on 12 silników w chmurze jest niezwykle lekki i daje niesamowita kontrole nad działaniami programu

mama2006 wt., 12-07-2016 - 09:28

Potrzebuję porządnego antywirusa a wczoraj, przypadkowo mój informatyk wspomniał o tym cudeńku -SecureAPlus Premium. Dlaczego nie spróbować?

Mateusz wt., 12-07-2016 - 11:24

Dlaczego chcę chronić swój komputer, akurat oprogramowaniem SecureAPlus? Ponieważ, jest to lekki, łatwy w obsłudze program antiwirusowy. Posiada kilkanaście silników antywirusowych (UniversalAV), posiada dzałanie w chmurze i przy tym, nie spowalnia działania komputera!

nasturcja19 wt., 12-07-2016 - 12:13

Pragnę chronić system Windows oprogramowaniem SecureAPlus, bo odkąd używam jego bezplatnej wersji nie mam żadnych problemów z komputerem. Cieszę się,że działa w chmurze, dzięki czemu niemal nie wpłynie obciążająco za zasoby mojego komputera. Ma prosty, wręcz intuicyjny interfejs i radzę sobie z nim nawet jako początkująca użytkowniczka. Nie korzystałam nigdy z wersji PREMIUM a bardzo chciałąbym mieć taką możliwość i w pełni cieszyć się ze wszystkich możliwości jakie oferuje ten program i to przez całe 15 miesięcy!

krukov wt., 12-07-2016 - 12:56

"Dlaczego chcesz chronić system Windows akurat oprogramowaniem SecureAPlus?"
Należę do tej grupy ludzi, którzy cenią sobie skuteczność, dokładność, a zarazem prostotę - takie też jest oprogramowanie SecureAPlus. Skanowanie w chmurze, skanowanie biblioteczek, dokumentów office, czy pdf. Cóż więcej do szczęścia potrzeba? Jedynie wygranej :) !

ulaja wt., 12-07-2016 - 12:59

SecureAPlus to program dla mnie atrakcyjny, bo jako nowy na rynku posiada wszystkie zalety antywirusów. Pracuję przy komputerze dużo, więc mój system potrzebuje ochrony niezawodnej, a takiej oczekuję po SecureAPlus.

Konrad wt., 12-07-2016 - 13:21

Ważne jest dla mnie bezpieczeństwo w sieci gdyż z jednego naszego domowego komputera korzysta cała rodzina. Od przeglądania stron poprzez zakupy aż po opłaty rachunków. Dużo czytałem jak zabezpieczyć dobrze komputer i wyczytałem super opinii na temat programu SecureAPlus, który korzysta aż z 12 silników antywirusowych co jest niespotykane. Jest szybki, prosty w obsłudze i co najważniejsze skuteczny. ten program jest odpowiedzią na nasze potrzeby :)

Anna Nowak wt., 12-07-2016 - 14:11

Chciałabym popracować przy tym programie, aby sprawdzić, który z dostępnych na rynku jest najlepszy, który najbardziej odpowiada moim potrzebom, bo podobnie jak krem nawilżający, nie każdy program antywirusowy jest przeznaczony dla każdego użytkownika chroniąc go na najwyższym poziomie. Różni są ludzie, różne mają potrzeby, różne są programy. Tym samym w ankiecie wszędzie zaznaczyłam najniższą ocenę, ponieważ nie mogę wypowiadać się przed przetestowaniem, a niestety ankietę obowiązkową zrobiliście przed otrzymaniem 15-miesięcznej licencji na program SecureAPlus w wersji Premium...

Adrian Ścibor wt., 12-07-2016 - 14:16

@#27 Od czego jest wersja darmowa? Różnice pomiędzy Freemium a Premium są nieznaczne i nie mają większego wpływu na działanie całego programu w kontekście ochrony komputera. Zakładam, że nie przeczytałaś recenzji z testem.

"Jeżeli jeszcze nie czytaliście naszej recenzji i testu SecureAPlus to gorąco do tego zachęcamy. Zawarte tam informacje na pewno przydadzą się w konkursie"

Dodane przez Anna Nowak w odpowiedzi na

Strączyński wt., 12-07-2016 - 16:23

Podejdę do tego konkursu na luzie i nie będę wypisywał rzeczy, których nie rozumiem ale przeczytałem gdzieś w specyfikacji programu na jakiejś stronie by sprawiać wrażenie mądrego czy łechtać czyjąś próżność wypisując same superlatywy. Miałem sporo programów antywirusowych przez ileś lat w tym wersje płatne - Panda, Avast, G-Data, Comodo, McAfee... Żaden nie spodobał mi się pod jakimś względem. G-Data może i świetny ale zachowywał się jak gestapo blokując wszystko i nie dając możliwości odblokowania. Avast z kolei najmniej ingeruje i obciąża komputer ale mimo wszystko mnóstwo brudu "jakoś" się dostaje. Dlaczego chce chronić Windows za pomocą SecureAPlus? W dobie przeniesienia wszystkiego do internetu, w zasadzie całego naszego życia często od hobby po pieniądze i wszelką prywatność ochrona jest konieczna i nieodzowna. A dlaczego akurat SecureAPlus? Chciałbym po prostu sprawdzić i porównać wraz z moją dotychczasową wiedzą, doświadczeniami z pozostałymi programami antywirusowymi. Najczęściej jest tak, że każdy program ma swoje mocne i słabe strony ale najważniejsze jest by tymi mocnymi dostosował się pod użytkownika. Po wstępnym i dokładnym zapoznaniu się z recenzjami SecureAPlus prognozuje bardzo dobrze jak na moje potrzeby dlatego chciałbym się przekonać czy będzie mi również odpowiadał i chronił mnie przed mroczną stroną internetu :)

Ainheg wt., 12-07-2016 - 16:24

Myślę, że SecureAPlus w wersji Premium zapewni całkowite bezpieczeństwo mojego komputera :)

Krzysztof wt., 12-07-2016 - 16:32

Chcę chronić swój system, aby móc świadomie i bezpiecznie korzystać z zasobów Internetu!

ntr wt., 12-07-2016 - 16:37

Chciałbym sprawdzić konkurencję.

SebaKomp wt., 12-07-2016 - 22:31

Bardzo chciałbym wypróbować SecureAPlus, bo potrzebuję lekkiego, wydajnego antywirusa, a ten spełnia moje wymagania ;)

seboj1975 śr., 13-07-2016 - 14:27

Ostatnio jeden z lepszych AV czas na testy wersji premium :)

Aissa śr., 13-07-2016 - 16:02

Kilka miesięcy temu straciłam ¼ życia zaklętych w fotografiach mojego synka . Przez tydzień nie mogłam spać po nocach .Czułam się jakby złodziej wszedł do mojego domu i zabrał mi najcenniejszą pamiątkę . Dzięki SecureAPlus czułabym się spokojniejsza . Powierzyłabym mu moje tajemnice i wspomnienia .

jerry śr., 13-07-2016 - 19:47

Właśnie kończy mi się subskrypcja Nortona. Waham się z wymianą antywirusa. Dopłacić za kolejny rok czy przesiąść się na McAfee, który działa na komputerze żony? Chętnie wypróbuję inną możliwość w postaci SecureAPlus.

Dorka czw., 14-07-2016 - 00:10

Jako kobieta mam prawo zaargumentować swoje zdanie "bo tak". A tak naprawdę urzekła mnie jego lekkość i niska wymagana zasobność.

marek11 czw., 14-07-2016 - 00:39

Program lekki, bardzo skuteczny, bezproblemowy. Jestem zadowolony. Korzystam z jego usług od kilku miesięcy i nie miałem ani jednego problemu.

DrDestroyer czw., 14-07-2016 - 10:29

Chce chronić swojego Windowsa oprogramowaniem SecureAPlus, ponieważ:
1. Jest bardzo lekką aplikacja.
2.Korzysta ono z silnika ClamAV.
3.Bardzo znakomicie znajduje zagrożenia na komputerze.
4.Zawiera spolszczona wersje programu.
Polecam każdemu pobranie antywirusa nawet w postaci darmowego pliku! Moja ocena to 10/10 :).

ZOSIA2307 czw., 14-07-2016 - 10:38

oczekuję pełnej i profesjonalnej ochrony swojego komputera a jak na razie żaden z programów,które dotychczas używałam nie spełniał moich wymagań.

Ems czw., 14-07-2016 - 13:01

To co mnie przekonuje to pełna kontrola użytkownika nad działaniami programu w przypadku wykrytego zagrożenia. Bardzo sobie cenię kiedy producent daje swobodną rękę tym, którzy chcą wiedzieć co się dzieje na ich komputerze . Dodatkowo brak ochrony przeglądarki, nie stanowi żadnego problemu - świadomie oraz samodzielnie przeglądam internet oraz na własne ryzyko pobieram pliki (to jest także swoboda, którą doceniam). W przypadku zagrożenia jest ochrona w czasie rzeczywistym. Możliwość przesłania podejrzanego pliku do chmury - to już totalne bezpieczeństwo.
Zaleta wersji Premium : monitorowanie wielu urządzeń.

Anna czw., 14-07-2016 - 15:20

Chcę chronić mój komputer oprogramowaniem SecureAPlus ponieważ inne antywirusy mnie zawiodły - pora wypróbować nowy program.

wwd ndz., 17-07-2016 - 13:38

SecureAPlus ma bardzo dobre opinie, ponieważ kończy mi się licencja to chętnie wezmę udział w konkursie.
Dzięki za zorganizowanie konkursu.

Aucon pt., 15-07-2016 - 14:03

Obecnie mam zainstalowanego darmowego Avasta, któremu nie do końca ufam jeśli chodzi o skuteczność ochrony. Dlatego chciałbym spróbować ten program, który posiada dużo silników mniej lub bardziej skutecznych, przy tym jednak nie obciążając zbytnio komputera. Z tym programem od razu będę czuł się bezpieczny :)

Iwona Regu sob., 16-07-2016 - 10:09

Chcę sprawdzić, czy ten program będzie odpowiadał moim wymaganiom. Ze znajomości IT jestem noga (dlatego też nie potrafię odnieść się do silników, platform i takich tam), i zdarza mi się wyrzucić plik, który obecnie używany przeze mnie program antywirusowy okrzyknie jako "podejrzany, do kosza" albo "kwarantanna", a później okazuje się, że plik jest potrzebny, by uruchomić program czy grę. Irytują mnie kiedy ściągam program do zainstalowania, a antywirus przerywa download, gdyż w jego mniemaniu to zarażony plik (a wcale a wcale tak nie jest). Ale najgorsze są reklamy - co pewien czas w rogu ekranu wyświetla mi się "oferta dnia", gdzie do kupienia za "małą kwotę" jest jakiś dodatkowy pierdół, który albo u mnie nie działa albo wcale go nie potrzebuję. I tej "handlowej" funkcji nie da się wyłączyć... Reasumując, potrzebuję takiego antywirusa, który byłby mądrzejszy ode mnie, czyścił i nie popełniał błędów :) Możliwe, że program SecureAPlus będzie tym, co potrzebuję.

witek21 sob., 16-07-2016 - 15:43

Mnie SecureAPlus kojarzy się z innowacyjnością -coś czego nie ma jeszcze konkurencja i raczej mieć nie będzie, ochrona kliku silników w chmurze (nie zaznaczam wszystkich) przodujących producentów -gwarancja najlepszej wykrywalności dzięki ich połączeniu co trzy to nie jeden itd., a na dodatek połączenie z Virus Total uzupełnia ochronę do maksimum. Dzięki takiemu połączeniu wiem że mogę liczyć na najlepszą ochronę mojego komputera, grzechem by było nie korzystać z takiej ochrony. Korzystam z wersji free na jednym z komputerów, wersję premium zainstaluję na komputerze z którego obecnie korzystam na rzecz SecureAPlus

cośtam sob., 16-07-2016 - 19:29

Powoli mi się kończy licencja na inny program więc dobrze by było mieć coś na stanie aby nie pozostać gołym i wesołym.Miałem już zainstalowany program bo dość dużo jest różnego promocji .Generalnie lekki ale tylko bez ClamAV bo ten akurat potrafi przymulić .

Artemis sob., 16-07-2016 - 20:23

Programu w SecureAPlus w wersji darmowej używam od miesiąca i jestem zadowolony. Fajnie by było poznać możliwości wersji Premium. Pozdrawiam

Vi. ndz., 17-07-2016 - 19:15

Chciałabym skorzystać z antywirusa SecureAPlus, ponieważ jak narazie wszystkie inne mnie zawiodły i miały wady, które mnie zniechęciły! Czas na nowość! Działa w chmurze i jest lekką aplikacją- chciałabym go wypróbować!

wielebny ndz., 17-07-2016 - 20:49

Lekki ,skuteczny i przyjemny w obsłudze.

letwor pon., 18-07-2016 - 19:17

Uważam, że program SecureAplus jest znakomity. Kompleksowo chroni nasz komputer. Blokuje zainstalowanie się niechcianych programów, a przecież wirus to też program.

mika19 wt., 19-07-2016 - 21:30

chcę zadbać o serduszko swojego komputerka;)

pawel111 wt., 19-07-2016 - 23:25

Program dobry ma 12 silników pracujące w chmurze zapewiniajce maksymalną ochrone.

btors37 śr., 20-07-2016 - 09:28

Secureaplus wyróżnia od innch programów anti-virusowych ,świetna ochrona przed virusami,PUP,Adware i różnego rodzaju zagrożeń,niezwykle skuteczny i lekki-zasoby na pamięć Ram są małe,co wyróżnia secureaplus-ochrona w chmurze na serwerach producenta.

gg18 śr., 20-07-2016 - 11:23

Już samo oprogramowanie zajmuje dużo miejsca na dysku, więc wszystko co można umieścić w chmurze jest zbawienne dla naszych komputerów. Więcej miejsca to więcej możliwości.

oli śr., 20-07-2016 - 11:29

Odpowiedź jest prosta: ponieważ choć regularnie korzystam z komputera to jednak moja wiedza z zakresu jego ochrony nie jest zadowalająca. Wolę zostawić to profesjonalistom, którzy się na tym znają i zabezpieczą moje dane w sposób , który zapewni mi i mojej rodzinie bezpieczne korzystanie z komputera. Zakupy przez internet, korzystanie z mojego konta i karty online to mój chleb powszedni, do tego dochodzą serwisy społecznościowe, fora i inne strony nie zawsze bezpieczne dla mnie i moich pieniędzy czy danych , na których codziennie dochodzi do setek oszustw internetowych. Chcę być przed nimi chroniona najlepszymi możliwymi środkami,a po przeczytaniu ankiety i opisu waszego produktu mam wrażenie, że możecie mi w tym pomóc. Stąd prośba , wybierzcie mnie i dajcie mi możliwość skorzystania i wypróbowania waszych rozwiązań.

stefan8934 śr., 20-07-2016 - 12:13

Chce chronić ponieważ mam kilka komputerów chronionych jedynie darmowymi programami więc przydałaby sie jakaś solidna ochrona porządnym programem.

ilovekino śr., 20-07-2016 - 16:00

Cóż, bezpieczeństwo mojego komputera jest dla mnie niezwykle istotne, a SecureAPlus mu je zapewni, bo ma wszelkie potrzebne funkcje i nie obciąża systemu, co także jest ważne. Obecny program nie do końca mnie zadowala, więc z chęcią go zmienię.

Kermit czw., 21-07-2016 - 13:04

Interesuje się szeroko pojętym bezpieczeństwem internetowym, dlatego mam nadzieję że uda mi się przetestować ten program w pełnej wersji. Czytałem sporo dobrych opinie na jego temat ale wiadomo, żeby móc cos dodać od siebie trzeba sprawdzić jak działa w praktyce :) Pozdrawiam

kubasek87 czw., 21-07-2016 - 15:01

Szczerze mówiąc jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o antywirusy. Mam stary komputer i na pewno jest nieźle zainfekowany, bo w zasadzie nie używam niczego. Programów jest sporo, a ja nie wiem, który wybrać, więc chętnie wypróbuję Wasz, skoro jest taka szansa :)

kyjo czw., 21-07-2016 - 18:23

500 Plus działa, to pewnie i SecureAPlus będzie mimo protestów opozycji chodził i trojany kosił.

Bart czw., 21-07-2016 - 19:32

Już kilkakrotnie w swojej "karierze" miałem niesamowite problemy z laptopem przez różnego rodzaju wirusy. DOŚĆ!

mrpower325 czw., 21-07-2016 - 22:14

Dobry antywirus chcial bym go przetestowac :)

Szampon czw., 21-07-2016 - 22:57

Podoba mi się, że chroni w czasie rzeczywistym, a jednocześnie jest opisywany jako nie powodujący spadku płynności działania systemu, co jest niestety częstym problemem dość szerokiej listy programów. Bo co z tego, że posiadamy zabezpieczenia, jeśli brak płynności w działaniu powoduje więcej problemów niż sam program rozwiązuje.

Co prawda jestem dość schludnym użytkownikiem i nie śmiecę, więc przez 99,9% czasu ochrona NIE jest mi potrzebna, to jednak wolę mieć coś w zanadrzu.

PS: Już ruszam z ankietą

E10 czw., 21-07-2016 - 23:24

Chciałbym spróbować tej opcji, która ma działać żwawo, nie wpływając na wydajność komputera.
Również ze względu na ilość silników w chmurze współpracujących ze sobą.
Na specyfikacjach się nie znam, dlatego skupię się na wygodzie, a znalazłbym coś nowego dla siebie, coś bardziej komfortowego w użyciu.