Aktualizacja do wersji 22.5.0.120 dla Norton Security 2016 BETA

Symantec udostępnił już na swoich serwerach aktualizację dla najnowszej wersji Norton Security 2016 BETA. Przypomnijmy, że wydana w kwietniu wersja testowa oznaczona biuld’em 22.5.0.79 przeszła ze stanu 22.5.0.103 do 22.5.0.120.

Aktualizacja dla programów Norton Security BETA i Norton Security with Backup BETA dostępna jest już z poziomu programu (LiveUpdate):

1. Dodano wsparcie dla użytkowników z systemem Windows 10 TP,
2. Zoptymalizowano kod silnika antywirusowego w celu zwiększenia wydajności aplikacji antywirusowej,
3. Ponadto, zespół deweloperów nadal pracuje nad ulepszaniem nowych technologii, o których pisaliśmy więcej, zob. Symantec udostępnia wersję beta Norton Security 2016 dla Windows i Mac OS.

Aktualizacja dla systemów od Windows Vista aż po Windows 10 nie będzie wymagać restartu. Użytkownicy systemu Windows XP w celu zaaplikowania nowej wersji muszą wymusić ponowne uruchomienie komputera. 

Program dostępny jest do pobrania [ tutaj ].Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej