Antywirus Panda Global Protection 2016 BETA już dostępny

Udostępniono najnowszą testową wersję 15.9.0 antywirusa Panda Global Protection 2016. Producent wraz z wprowadzonymi zmianami do produktów biznesowych, realizuje strategię pięcioletniego planu rozwojowego firmy systematycznie ulepszając i ujednolicając swoje technologie oraz portfolio produktów.

W programie poprawiono kilkadziesiąt błędów oraz ulepszono działanie niektórych składników dodając do nich nowe funkcje. Jednak zmiany, które rzucają się na pierwszy rzut oka to przede wszystkim całkiem nowy, aczkolwiek nadal kafelkowy design GUI, który nawiązuje do nowych barw i logo firmy.

Najistotniejsze zmiany dotyczą

  • Nowego modułu odpowiedzialnego za wyszukiwanie luk w bezprzewodowej lokalnej sieci. Niepoprawne lub słabe zabezpieczenia zostaną zidentyfikowane przez powiadomienie programu po podłączeniu do Wi-Fi.  
  • Ulepszonej wersji silnika antywirusowego XMT Smart Engineering opartego o kolektywną inteligencję. Udało się poprawić jego wydajność oraz współdziałanie z innymi składnikami ochrony.
  • Nowego modułu Tune up PC, a więc składnika odpowiedzialnego za optymalizację komputera.
  • Nowe wersje 2016 będą kompatybilne z Windows 10.

Więcej informacji o produktach Pandy:Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej