BAKOTECH Sp. z o.o. dystrybutorem rozwiązań marki DataCore w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej

BAKOTECH Sp. z o.o., Środkowoeuropejski dystrybutor rozwiązań IT, podpisał kontrakt na dystrybucję rozwiązań amerykańskiej marki DataCore Software Corporation w Polsce oraz na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii, Słowenii i Chorwacji. Celem współpracy jest budowa kanału sprzedaży w oparciu o model dystrybucji z wartością dodaną oraz wspieranie partnerów handlowych w krajach regionu w rozwijaniu rynku rozwiązań oferowanych przez producenta.

Rozwiązania firmy DataCore Software Corporation to oprogramowanie do wirtualizacji pamięci masowej, ważnej zarówno w fizycznych jak i wirtualnych środowiskach IT.

Oprogramowanie ma na celu uzyskanie wysokiej wydajności oraz zapewnienie niezawodności i maksymalnego wykorzystania przez klienta posiadanych zasobów pamięci masowej.

Kompleksowe rozwiązania producenta, pracujące niezależne od marek dostawców pamięci masowych, całkowicie zmieniają ekonomię zaopatrzenia, replikacji i ochrony zasobów, zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i małych oraz średnich firm.

Najnowsze oprogramowanie SANsymphony-V pozwala na uzyskanie nawet pięciokrotnego wzrostu wydajności posiadanych zasobów i prawie trzykrotnego wzrostu wykorzystania dostępnej pojemności pamięci, zapewniając przedsiębiorstwom tym samym znacznie więcej zasobów i wydajności bez konieczności rozbudowy istniejącej infrastruktury.Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej