Bakotech wzbogacił portfolio o rozwiązania CoSoSys

Bakotech Sp. z o.o., środkowoeuropejski dystrybutor rozwiązań IT, podpisał kontrakt na dystrybucję rozwiązań marki CoSoSys. Bakotech pozostaje autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań CoSoSys w Polsce, Bułgarii i na Słowenii.

CoSoSys jest uznanym producentem rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i rozpoczął działalność w 2004 roku. Firma posiada biura w Niemczech, USA, Korei Południowej i Rumunii oraz ponad 70 dystrybutorów i resellerów w ponad 30 krajach. Rozwiązania CoSoSys zostały docenione przez największe firmy na świecie i skutecznie chronią dane na ponad 30 milionach urządzeń. Misja firmy to ochrona przed utratą i kradzieżą danych i umożliwienie użytkownikom końcowym oraz przedsiębiorstwom w czerpaniu korzyści z rozwiązań mobilnych, bez utraty bezpieczeństwa.

Kluczowym produktem w portfolio jest Endpoint Protector 4, który opiera się na systemach Data Loss Prevention oraz Mobile Device Management. Platforma zapewnia kontrolę urządzeń oraz ochronę treści, zarówno dla systemów Windows i Mac OS X, jak również iOS i Android. Endpoint Protector 4 rozwiązuje problemy dotyczące zagrożeń związanych z korzystaniem z przenośnych urządzeń pamięci masowych, nieautoryzowanych wycieków danych poza przedsiębiorstwo oraz zarządzania urządzeniami mobilnymi. Rozwiązanie jest łatwe do implementacji, zarówno jako hardware jak i maszyna wirtualna.Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej