Bitdefender Total Security 2015 BETA

Bitdefender Total Security 2015 Beta prezentuje przede wszystkim kosmetyczne zmiany. Interfejs programu został całkowicie przebudowany, jest teraz o wiele bardziej przystępny i zdaje się być dużo prostszy w nawigacji. Funkcjonalność pakietu jak i ustawienia praktycznie niczym nie różnią się od aktualnego, stabilnego wydania.

Nowością są profile Work/Movie/ Game (praca/film/gry) co oznacza, że program został dostosowany w celu wykonywania zadań bez widocznego wpływu na działanie uruchamianych przez użytkownika aplikacji. Zmiana ta pozwoli zapewne na niższe zużycie zasobów systemowych przez produkt.

Trudno oczekiwać od Bitdefendera wprowadzenia jakichkolwiek nowych funkcjonalności, bo tak naprawdę wszystko co być powinno, już jest. Od całej palety modułów zabezpieczających (antimalware, firewall, antiphishing, antyspam, kontrola zachowań, menedżer haseł, piaskownica dla przeglądarki, kontrola rodzicielska), przez bezpieczną przeglądarkę SafePay czy funkcję AntiTheft (przydatną szczególnie dla posiadaczy komputerów przenośnych), aż po narzędzia optymalizacyjne.

Pełna ochrona to jeden skonsolidowany program.

Do testów beta zapraszamy tutaj:

www.bitdefender.com/beta

UWAGA: tylko na oficjalnej stronie producenta znajduje się prawdziwy plik instalacyjny Bitdefendera 2015.Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej