Bitdefender zapewni ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem dla zapór sieciowych Zyxel

Firma Zyxel Communications działająca od 1992 roku na rynkach sieciowych nawiązała współpracę z Bitdefender, w ramach której dostawca usług antywirusowych zapewni usługę ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem dla urządzeń Zyxel Comunications na całym terenie USA. Technologia Bitdefender ma zostać dodana do portfolio urządzeń bezpieczeństwa Zyxel i będzie można ją nabyć na zasadzie subskrypcji. Produkty Zyxel ZyWall Security są objęte dożywotnią gwarancją na sprzęt, bezpłatną, 90-dniową podstawową pomocą techniczną i darmowymi aktualizacjami oprogramowania. Brak na razie informacji, czy polski oddział wprowadzi podobną pozycję do swojej oferty.

Dzięki obserwacji potrzeb rynku oraz ścisłej współpracy ze swoimi klientami Bitdefender ciągle doskonali i rozwija swoje produkty, dostosowując je do wymagań zarówno branży jak i każdego klienta. Współpraca takich producentów na pewno zaowocuje większym poziomem bezpieczeństwa i skuteczniejszymi rozwiązaniami mającymi chronić nas przed każdym zagrożeniem pochodzącym z sieci.

komentuje Michał Węglowski, Product Marketing Manager w firmie Marken Systemy Antywirusowe, która jest oficjalnym przedstawicielem marki Bitdefender na Polskę,Dodaj komentarz

Treść tego pola jest prywatna i nie będzie udostępniana publicznie.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej