Doctor Web aktualizuje swoje produkty dla Windows, Mac i Linux

Znany i popularny producent oprogramowania antywirusowego z Rosji - Doctor Web informuje na swoim blogu o wydaniu programu Dr.Web Anti-Virus 9.0 for Linux. Nowa wersja zawiera ulepszenia, które sprawiają, że skanowanie jest szybsze i bardziej skuteczne, co poprawia użyteczność aplikacji. Ponadto, producent zmienił licencjonowanie wersji swoich produktów na systemy Windows, Mac i Linux. Od teraz, licencje na wersje demo są już dostępne na 90 lub 30 dni (w drugim przypadku, plik klucza można uzyskać bez podania danych osobowych).

Dr.Web Anti-Virus 9.0 for Linux zawiera:

  • GUI zostało całkowicie przeprojektowane,
  • Silnik antywirusowy korzysta z wielowątkowego skanowania, która znacznie poprawia wydajność skanera w systemach wielordzeniowych,
  • Wszystkie elementy zostały przeprojektowane w celu zmniejszenia obciążenia procesora i pamięci,
  • Antywirus może teraz skanować działające procesy i zneutralizować aktywne zagrożenia,

Użytkownicy, którzy do tej pory korzystali z antywirusa na linuxa Dr.Web Anti-Virus for Linux muszą zaktualizować program ręcznie, pobierając go tutaj.

źródło: Doctor WebZapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej