Emsisoft Mobile Security Beta - ochrona dla systemu Android

Emsisoft Mobile Security to kolejne rozwiązanie bezpieczeństwa zaproponowane przez Emsisoft. Tym razem oprogramowanie to przeznaczone jest dla systemu Android, a jego twórcy skupili się na tym, aby aplikacja potrzebowała, jak najmniejszej ilości zasobów oraz miała niewielki wpływ na zużycie baterii. Jednak mimo tych założeń zadbali, aby była skuteczna i zawierała funkcje zapewniające większe bezpieczeństwo w systemie mobilnym.

Jakich funkcji dostarcza Emsisoft Mobile Security?

Chroni zarówno smartfony, jak również tablety przed wszelkimi niebezpieczeństwami, na jakie możemy natknąć się korzystając z zasobów Internetu.

  • skanuje wszystkie pliki przed złośliwym oprogramowaniem,
  • zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym, blokując złośliwe aplikacje po ich pobraniu,
  • zapewnia ochronę przed szkodliwymi witrynami internetowymi,
  • moduł Anti-Theft pozwala na zablokowanie dostępu do sprzętu lub wyczyszczenie danych zdalnie, po skradzeniu lub zagubieniu urządzenia,
  • kontroluje dane osobowe przed zainstalowanymi aplikacjami.

Obecnie aplikacja Emsisoft Mobile Security jest jeszcze w fazie testów beta i może działać niestabilnie, zainteresowane osoby mogą ją pobrać tutaj i zainstalować na swoim urządzeniu, w celu jej przetestowania.Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej