HitmanPro.Alert 3 ochroni przed exploitami i szpiegowaniem

Producent: SurfRight B.V.
Nazwa: HitmanPro.Alert
Testowana wersja: 3.7.9 - Build 221


Konkluzje

Ocena redakcji

Nowa wersja HitmanPro.Alert oznaczona numerem wersji 3 zapewnia kompleksową ochronę przed exploitami i programami szpiegującymi. Ochrona działa w czasie rzeczywistym i nie jest zależna od jakichkolwiek sygnatur, czy technologii w chmurze.

Najnowsza wersja na razie dostępna jest wyłącznie do testów w ramach programu Community Technology i została oznaczona jako Preview 1.

Okno główne programu HitmanPro.Alert 3

Nowe funkcje

W nowej wersji wprowadzono następujące ulepszenia oraz zmiany:

  • ochrona przed exploitami,
  • aktywne szczepionki,
  • szyfrowanie naciskanych klawiszy,
  • ochrona kamery internetowej,
  • blokowanie niebezpiecznych procesów,
  • integracja z HitmanPro

Narzędzie imitujące najpopularniejsze zagrożenia

Wraz z programem HitmanPro.Alert otrzymujemy również specjalny program zawierający sporą część narzędzi, których zadaniem jest szkodliwa działalność na naszym komputerze – jednak nie należy się niczego obawiać, programy te zostały celowo stworzone i przeznaczone są do testów naszego oprogramowania. Dzięki temu narzędziu możemy zasymulować oprogramowanie szpiegowskie chcące uzyskać dostęp do naszej kamery internetowe, keylogger, oprogramowanie zdalnie sterujące lub uzyskujące dostęp do naszego komputera z zewnątrz i wiele innych.

Narzędzie imitujące najpopularniejsze zagrożenia

Oprogramowanie HitmanPro.Alert 3 wraz z narzędziami testującymi możesz pobrać tutaj.
Aby korzystać z ochrony przed exploitami wymagane jest posiadanie licencji na oprogramowanie, istnieje również 30-to dniowa wersja testowa.

Należy pamiętać, że oprogramowanie dostępne jest w wersji testowej, wobec czego do normalnego działania zaleca się użycie wersji stabilnej oprogramowania oznaczonej numerem wersji 2.

Więcej zdjęć w galerii poniżej.Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej