Kontakt i oferta współpracy

Rynek produktów zabezpieczających jest naprawdę wielki. Zakładając, że każdy producent wskazuje najmocniejsze strony swoich rozwiązań, to mnożąc te informacje przez ilość dostawców, otrzymujemy niewyobrażalną porcję danych, przez którą potencjalny klient musi w jakiś sposób przebrnąć i to w rozsądnym czasie. Stąd, prawdziwą sztuką jest wytypowanie najlepiej dopasowanego do potrzeb rozwiązania ochronnego. A chyba nie ma nic gorszego niż dublowanie funkcjonalności, konfigurowanie kilku polityk bezpieczeństwa oraz zapamiętywanie różnych haseł do każdej konsoli.

Jeżeli zajmujesz się sprzedażą hurtową, detaliczną, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na łamach AVLab zaprezentować swoje portfolio szerszemu gronu potencjalnych odbiorców, po prostu napisz do nas.

Możemy opracować rzetelne testy oraz recenzje wybranych rozwiązań, pomożemy wskazać ich najmocniejsze strony, przeprowadzimy kampanię marketingową, opublikujemy cykl artykułów i wypromujemy usługi które świadczysz. Zachęcimy czytelników do zapoznania się z portfolio Twojej firmy, a jeśli zajmujesz się dostarczaniem oprogramowania lub sprzętu, przygotujemy profesjonalne recenzje i testy. Nasze testy są niezależne i odbywają się w warunkach zbliżonych do rzeczywistości. W testach wykorzystujemy szkodliwe oprogramowanie narzędzia oraz metody obchodzenia zabezpieczeń, które są używane w prawdziwych atakach.

Nie wahaj się — skontaktuj się z nami.

Oferta współpracy

Nasze artykuły, testy oraz profesjonalne recenzje, docierają co miesiąc do 50 tysięcy użytkowników. Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami, a także bezpośrednio z producentami produktów sprzętowych i programowych, które służą do ochrony przedsiębiorstw przed atakami, ale także zwiększenia produktywności pracowników i monitorowania obszarów IT.

Na nasze testy powołują się największe firmy z branży. Z certyfikatów i rekomendacji AVLab korzystają zarówno zagraniczni producenci, jak i lokalni: Arcabit, SpyShelter, Bitdefender, Comodo, G Data, Kaspersky Lab, Check Point, Quick Heal i wielu innych.

Możemy zaoferować promocję produktów lub usług:

Z naszych usług korzystały największe firmy. A oto niektóre opracowane materiały:

Kilka razy do roku przeprowadzamy porównawcze testy bezpieczeństwa:

Dodatkowe usługi, które świadczymy

  • Odszyfrowywanie danych po ataku ransomware
  • Profesjonalne testy rozwiązań bezpieczeństwa
  • Recenzje usług, oprogramowania i sprzętu.

Kontakt

Zapytania prosimy kierować na adres [email protected] lub telefonicznie, ale zachęcamy też do kontaktu w każdej sprawie. Zwykle staramy się odpowiedzieć w ciągu kilku minut. W przypadku braku odpowiedzi, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.

Dla zachowania poufności korespondencji możliwe jest zaszyfrowanie wiadomości naszym kluczem GPG [ pobierz ].

Redakcja AVLab:

Jako założyciel AVLab i CheckLab odpowiada za całą procedurę testów. Posiada 6-letnie doświadczenie w testowaniu produktów bezpieczeństwa oraz dysponuje potwierdzoną wiedzą w zakresie budowy i działania sieci (Cisco Certified Network Associate).

  • Wojciech Stysiek

Za poprawne funkcjonowanie strony odpowiada:

  • Bartłomiej Hawrot

Odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie backendu. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu sieciami i administrowaniu serwerami. Podpisuje się certyfikatami MTA i CCNA.

Poprawki graficzne, inspiracje i inne materiały wizualne zapewnia:

  • Mateusz Obara

Cała oprawa wizualna CheckLab oraz AVLab, a także wszystkie pozostałe materiały wychodzą spod jego ręki. Jego portfolio: http://mateuszobara.com

Współpracują z nami:

  • Mateusz Kurlit

Stale współpracuje z AVLab i CheckLab przy tłumaczeniu dużych porównawczych testów na język angielski. Jego strona: http://mateuszkurlit.pl