Nowa konsola Arcabit Administrator już dostępna w wersji testowej

Nasz rodzimy producent oprogramowania zabezpieczającego Arcabit udostępnił nową, ulepszoną wersję konsoli administracyjnej do zarządzania zainstalowanymi agentami antywirusowymi na stacjach roboczych z systemem Microsoft Windows.

Najnowszy Arcabit Administrator został gruntownie przebudowany, doczekał się zmienionego interfejsu oraz zarządzania poprzez przeglądarkę internetową z dowolnego komputera w sieci LAN i WAN. Korzystanie z konsoli możliwe jest już po kilkudziesięciu sekundach - w procesie instalacji administrator może zmienić domyślną ścieżkę instalacji oraz port serwera (3000), poprzez który zainstalowane oprogramowanie antywirusowe Arcabit Endpoint Security lub Arcabit Endpoint Antivirus będzie się komunikować z konsolą.
Główne cechy nowego Arcabit Administratora to:

  • Prosta i szybka instalacja serwera zarządzającego i Konsoli, nie wymagająca żadnych dodatkowych modułów (np. zewnętrznych baz danych).
  • Dostęp do Konsoli przez przeglądarkę internetową z dowolnego miejsca – połączenie z konsolą dostępne jest z każdego komputera w sieci LAN lub WAN. W przeglądarce należy wpisać adres IP komputera z zainstalowanym Arcabit Administrator oraz podać numer portu. Domyślnie jest to 127.0.0.0:3000
  • Możliwość tworzenia dowolnej struktury grup w Konsoli.
  • Możliwość definiowania indywidualnej konfiguracji dla każdego węzła zarządzanej struktury (całej sieci, grupy albo stacji).
  • Podgląd zdarzeń (wykrytych infekcji, aktualizacji pakietu, zablokowanych aplikacji, zablokowanych stron itp.) w każdym węźle zarządzanej struktury.
  • Podgląd uruchomionych procesów w zarządzanych systemach
  • Możliwość zdalnego uruchamiania zadań na stacjach.
  • Podgląd pulpitu zarządzanej maszyny.

Z nowego rozwiązania Arcabit Administrator w wersji testowej można już korzystać za darmo przez okres 60 dni na 12 stacjach roboczych. Dłuższego wsparcia udziela dział handlowy producenta Arcabit pod adresem: http://www.arcabit.pl/contacts

Szczegóły na stronie: http://www.arcabit.pl/news/Nowy-Arcabit-Administrator,321Dodaj komentarz

Treść tego pola jest prywatna i nie będzie udostępniana publicznie.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej