Nowa Panda Cloud Office Protection v. 7.0

Producent: Panda Software
Nazwa: Panda Cloud Office Protection
Testowana wersja: 7.0


Konkluzje

Ocena redakcji

Każdy administrator, który korzystał z oprogramowania dystrybuowanego w modelu chmury SECaaS wie, jak wygodne i elastyczne jest zarządzanie bezpieczeństwem w firmie. Pomijając inne zunifikowane produkty tego typu, do topowych vendorów antywirusowych tych rozwiązań należą McAfee, Webroot, F-Secure i Panda Security, która ogłosiła wydanie nowej wersji swojego flagowego produktu dla firm - Panda Cloud Office Protection v. 7.0

Teraz, dzięki tej najnowszej wersji do rąk klientów oddaje się nowe panele kontrolne z informacjami na temat licencji, wykrycia wirusa i stanu ochrony końcówek. Jednak główne korzyści przygotowano z myślą o firmach z ponad setką zainstalowanych agentów antywirusowych. Panda Cloud Office Protection zawiera nowe technologie i funkcje, w tym:

  • Ulepszone raporty, które zapewnią bardziej szczegółowe informacje o wykrytych zagrożeniach, są łatwiej dostępne, co ułatwi zidentyfikowanie najbardziej wrażliwych systemów.
  • Czyszczenie. W przypadku infekcji, administratorzy mogą uruchomić Panda Cloud Cleaner, e-narzędzie do dezynfekcji, uruchamiane zdalnie z poziomu konsoli internetowej PCOP (Panda Cloud Office Protection).
  • Administratorzy mogą też wymusić restartów komputerów z konsoli i znaleźć informacje o tym, jak postępować w przypadku zaistnienia problemów z ochroną np. co zrobić jeśli pliki sygnatur są nieaktualne.Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej