Nowa wersja Comodo Internet Security - 6.3 - tylko kilka drobnych zmian

Firma Comodo wydała nową wersję programu Comodo Internet Security oznaczonego numerkiem 6.3 Jest to wersja BETA a właściwie ALPHA (z tego co podają na forum Comodo). Wersja ta nie jest jeszcze dostępna publicznie, ponieważ jej publikacja była wynikiem... wycieku, a nie oficjalnej informacji od producenta. Wielu zmian użytkownik nie dostrzeże gołym okiem, dlatego też poniżej lista poprawek:

  • pełne wsparcie dla Windows 8.1
  • zintegrowanie z plikiem instalacyjnym dodatku do przeglądarek Chrome, Firefox (oraz w przyszłościIE) - privdog - jest to moduł odpowiedzialny za sprawdzanie i blokowanie reklam na odwiedzanych stronach, blokowanie szkodliwej zawartości i przyśpieszenie ładowania stron dzięki redukcji plików cookies.
  • ponadto poprawka ponad 200 mniejszych błędów i niedociągnięć
  • poprawiono: awaria explorera po zainstalowaniu CIS
  • poprawiono: zamknięcie aplikacji podczas szybkiego skanowania
  • poprawiono: omijanie przez malware piaskownicy i hipsa

Oprócz tych zmian nie zauważono nic nowego. A aktualną recenzję programu przeczytasz tutaj - Comodo Internet SecurityZapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej