Nowa wersja narzędzia Emsisoft Emergency Kit 10

Austriacki producent oprogramowania antywirusowego wydał nową wersję narzędzia Emsisoft Emergency Kit 10. Pakiet, na który składa się dwusilnikowy skaner antywirusowy (Bitdefender i Emsisoft) to potężne narzędzie w rękach zaawansowanego użytkownika. EEK służy do rozwiązywania problemów z komputerem, a w szczególności okazuje się niezbędny podczas oczyszczania systemu z wszelkich wirusów, programów szpiegujących, exploitów, backdoorów, trojanów oraz Adware i aplikacji niepożądanych PUP / PUA.

Wersja „dziesiąta” aplikacji została wzbogacona o tą samą korelację dwóch silników antywirusowych, co przygotowane wraz z premierą nowych programów zabezpieczających Emsisoft Anti-Malware 10 i Emsisoft Internet Security 10. Całkowicie przebudowano algorytmy sprawdzające pliki, dzięki czemu udało się znacznie skrócić czas skanowania całego systemu.
Emsisoft Emergency Kit 10 wystarczy pobrać i wypakować. Program jest przygotowany w wersji portable, co oznacza, że po pierwsze nie wymaga instalacji, po drugie może być swobodnie przenoszony z systemu na system, po trzecie działa bezproblemowo w połączeniu z innym oprogramowaniem antywirusowym.

Jeśli więc poszukujesz aplikacji, która będzie gotowa od razu po pobraniu i która przeskanuje cały system pod kątem szkodliwego i reklamowego oprogramowania, Emsisoft Emergency Kit 10 jest świetną alternatywą dla popularnego Malwarebytes Anti-malware Free.

Emsisoft Emergency Kit pobierzez z tej strony.Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej