Nowe urządzenia GateDefender UTM z serii e250 i e500 od Panda Software

Panda Software – hiszpański producent oprogramowania antywirusowego w chmurze znany z takich rozwiązań jak Panda Systems Management, czy chociażby Panda Cloud Office Protection udostępnił nowe urządzenia GateDefender UTM z serii e250 i e500, które wypierają starsze modele e9100lite i e9100.

Nowe urządzenia GateDefender e250 i e500 charakteryzują się zwiększoną wydajnością względem swoich poprzedników. Zastąpiono także 100-megabitowe porty gigabitowymi oraz:

  • Dla Gatedefender e250 zwiększono przepustowość firewalla z 800 Mbit/s do 5,1 Gbit/ oraz przepustowość IPS-a z 95 Mbit/s do 590 Mbit/s
  • W modelu Gatedefender e500 przepustowość firewalla zwiększono z 1474 Mbit/s do 10 Gbit/s oraz przepustowość IPS-a zwiększono z 121 Mbit/s do 600 Mbit/s.

Urządzenia GateDefender zapewniają zaawansowaną ochronę, na którą składają się: skaner pakietów, aplikacyjny firewall, VPN, antyspam, skaner www i e-mail oraz wydajny moduł hotspot. Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej