Nowy skaner antymalware HouseCall od Trend Micro

Producent: Trend Micro
Nazwa: Trend Micro HouseCallKonkluzje

Ocena redakcji

TrendMicro, znany i ceniony na całym świecie producent programów antywirusowych udostępnił nowy skaner antymalware online dla systemu Windows x32 / x64 pod nazwą Trend Micro HouseCall. 

Trend Micro HouseCall jest to darmowe oprogramowanie antymalware bezpośrednio do pobrania ze strony producenta. Aplikacja zajmuje 2,35 MB i nie wymaga instalacji. HouseCall służy do identyfikacji i usuwania wirusów, trojanów, robaków, niechcianych dodatków do przeglądarki i innych programów malware. Program posiada intuicyjny interfejs i możliwość wykonywania szybkiego skanowania, które celuje w krytyczne obszary systemu. Aplikacja do działania wykorzystuje technologię w chmurze Trend Micro pod nazwą Trend Micro Smart Protection Network ™, która szybko i precyzyjnie identyfikuje nowe zagrożenia, zapewniając bezpieczeństwo produktów i usług. 

Funkcjonalności Trend Micro HouseCall

  • Samodzielna, niezależna od przeglądarki aplikacja do skanowania
  • Skanowanie krytycznych obszarów systemu i aktywnych zagrożeń
  • Wykorzystanie technologii inteligentnego skanowania, która odwołuje się do zagrożeń sum kontrolnych chmurze (niebezpieczne działania wirusów, jak np. modyfikacja rejestru to także suma kontrolna konkretnego zachowania) i zapewnia najbardziej aktualną ochronę przy jednoczesnym braku pobierania sygnatur
  • Przegląd wyników skanowania z możliwością odzyskania plików 
  • Wykrywanie rootkitów i ich usuwanie

Aby pobrać niezależny skaner antymalware za darmo, wybierz wersję systemu: http://housecall.trendmicro.c… (dostępny tylko język angielski)Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej