Ochrona antywirusowa ESET dla Mac'a

Firma ESET właśnie ogłosiła wydanie nowych wersji swoich produktów antywirusowych na rok 2014 dla komputerów Mac - ESET Cyber Security PRO oraz ESET Cyber Security (wersja bez firewalla i kontroli rodzicielskiej).

ESET Cyber Security Pro 2014 zawiera nowy moduł anty-phishing, aktualizacje składników dla systemu Mac OS X oraz aplikację Social Media ESET - czyli skaner ochrony kont na Facebooku i Twitterze.

W porównaniu z wersją 5, program ESET Cyber Security Pro w wersji 6 zawiera następujące aktualizacje i ulepszenia:

  • Ochrona przed phishingiem - funkcja uniemożliwia wysłanie swoich danych osobowych na fikcyjnych stronach internetowych
  • Integracja z Social Media Scaner - to moduł, który korzysta z sieci społecznościowych w celu ochrony konta na Facebooku i Twitterze. Aplikacja ta jest darmowa bez względu na system operacyjny.
  • Aktualizacje systemu - powiadomienia o dostępności aktualizacji dla systemu operacyjnego Mac OS X.

Nowy ESET Cyber Security oraz ESET Cyber Security Pro są w pełni kompatybilne z najnowszym systemem firmy Apple – OS X Mavericks (10.9). W obu rozwiązaniach interfejs dopasowano do specyfiki platformy systemowej OS X.Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej