Online Armor 7 - finalna wersja firewalla programowego

Producent: Emsisoft
Nazwa: Emsisoft Online Armor 7Konkluzje

Ocena redakcji

Emsisoft wydał nową, stabilną wersję zapory programowej (softwarowej) Emsisoft Online Armor 7, która jest wyposażona w ochronę proaktywną, na którą składa się fantastyczny moduł HIPS. Online Armor to również antykeylogger, ochrona bankowości i kontrola autostartu.

Jak działa firewall można przeczytać tutaj: Online Armor recenzja (wersja 6).

Online Armor jest dostępny w wersji płatnej i darmowej.

Co nowego w wersji 7?

  • wsparcie dla Windows 8
  • ulepszona obsługa podpisów cyfrowych aplikacji, co powinno zmniejszyć ilość komunikatów generowanych przez HIPS (jeśli ktoś korzysta z opcji dodawania zaufanych programów automatycznie do białej listy)
  • poprawiono ochronę bankowości
  • poprawiono obsługę reguł przez program, co zwiększy wydajność
  • OA korzysta z tego samego serwera aktualizacji co EAM, co pozwoli na częstsze i szybsze aktualizacje
  • pozbawiono program niepotrzebnych funkcji, co pozwoliło zmniejszyć wagę "instalki" o 60% - obecnie zajmuje ona trochę ponad 10 MB
  • naprawiono ponad 300 innych, mniejszych błędów, w tym BSOD (Blue Screen of Death = niebieski ekran śmierci) w systemie Win 7 i Win 8

Program jest w języku polskim. Zachęcamy do przetestowania wersji darmowej lub płatnej (trial na 30 dni)

http://www.emsisoft.com/en/software/oa/Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej