Osiem krytycznych luk w Adobe Reader i Adobe Acrobat dla Windows i Macintosh

Adobe wydało łatki bezpieczeństwa dla Adobe Reader X i XI oraz Adobe Acrobat X i XI. Osiem krytycznych łat naprawiają podatności, które mogły doprowadzić do zdalnego wykonania niebezpiecznego kodu. Luki dotyczą wersji programów dla Windows i OSX.

  • Użytkownicy programu Adobe Reader XI (11.0.08) i wcześniejszych wersji powinni zaktualizować program do wersji 11.0.09.
  • Dla użytkowników programu Adobe Reader X (10.1.11) i wcześniejszych wersji, którzy nie mogą przeprowadzić aktualizacji do wersji 11.0.09, Adobe udostępniło dla nich wersję 1.10.12.
  • Użytkownicy programu Adobe Acrobat XI (11.0.08) i wcześniejszych wersji powinni zaktualizować program do wersji 11.0.09.
  • Dla użytkowników programu Adobe Acrobat X (10.1.11) i wcześniejszych wersji, którzy nie mogą przeprowadzić aktualizacji do wersji 11.0.09, firma Adobe udostępniła wersję 10.1.12.Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej