Pakiety Bitdefender Edu dla szkół, nauczycieli oraz studentów

Marka Bitdefender wzbogaciła się o nowy produkt skierowany do społeczności, która bierze udział w procesie edukacyjnym – nauczycieli, studentów, uczniów oraz całych szkół. Do nich skierowano pakiety ochronne oparte o oprogramowanie Bitdefender Internet Security 2014, które to zdobyło uznanie na rynku światowym. Wersja 2014, która w polskiej wersji językowej weszła do sprzedaży w połowie grudnia 2013 r. została rozszerzona o innowacyjna technologię, która przyspiesza skanowanie poprzez stopniowe dostosowanie się do komputera.

Pakiety edukacyjne mają na celu zwiększenie świadomości o zagrożeniach w Internecie, szczególnie wśród najmłodszych uczniów i ich rodziców (dzięki ulepszonej ochronie rodzicielskiej mogą mieć lepszą kontrolę nad tym, co robią ich dzieci) – dzięki temu cyberprzestępcy mają mniejsze szanse na popełnienie kolejnego przestępstwa. Starszych studentów chcielibyśmy zachęcić do świadomego korzystania z Internetu – szczególnie z serwisów społecznościowych, zakupów online itp.. Pakiety ochronne w specjalnej cenie są także przeznaczone dla nauczycieli i szkół.

Posiadaczem pakietu Bitdefender EDU mogą zostać:

  • Uczniowie, pobierający naukę w publicznych oraz prywatnych szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach średnich. Jako potwierdzenie do uzyskania licencji wystarczy czytelny skan legitymacji wysłany na adres sklepu producenta.
  • Studenci, pobierający naukę w publicznych i prywatnych szkołach wyższych. Warunkiem otrzymania licencji jest przesłanie skanu legitymacji lub indeksu.
  • Nauczyciele i wykładowcy, mający zatrudnienie w placówkach oświaty (szkoła wyższa, szkoła średnia, szkoła podstawowa itd.). Celem potwierdzenia zatrudnienia należy przedstawić skan dokumentu uprawniającego do zakupu.
  • Organizacje charytatywne oraz non-profit. Zaliczają się do nich akredytowane placówki oświatowe, jak szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, szkoły wyższe, centra edukacji i inne.

Licencje Bitdefender Edu dostępne są w sklepie marki Bitdefender na stronie http://bitdefender.emarken.pl/. Licencje dla studentów, uczniów i nauczycieli oraz szkół znajdą Państwo tam w korzystniej cenie, w opcji chroniącej jedno lub trzy stanowiska.Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej