Panda Security aktualizuje Panda Cloud Office Protection do wersji 7.1

Panda Security zaktualizowała do wersji 7.1 swój produkt Panda Cloud Office Protection (PCOP) działający w modelu chmury SaaS skierowany dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.
Obecna wersja 7.1 zawiera ulepszenia mające na celu spełnienie wymagań klientów średnich i dużych firm, którzy potrzebują większej kontroli nad urządzeniami.

Nowe funkcje obejmują

  • Filtrowanie zawartości ochrony poczty Exchange. Filtrowane moga być załączone pliki w e-mailach po rozszerzeniach, neutralizowane niebezpieczne załączniki lub załączniki z wielokrotnym rozszerzeniem pliku.
  • Białe listy dla kontroli urządzeń. Ta funkcja umożliwia zastosować różne ustawienia dla konkretnego urządzenia przypisanego już do istniejącej grupy komputerów.  
  • Sterowanie urządzeniami mobilnymi. Opcja ta pozwala zablokować dostęp do urządzenia mobilnego.
  • Nowa lokalna konsola. Nowa lokalna konsola zapewni administratorowi szybki dostęp do włączenia lub wyłączenia ochrony punktów końcowych bez konieczności logowania się do internetowej konsoli PCOP.
  • Aktualizacja PCOP do 7.1 dostępna będzie w konsoli internetowej po ukazaniu się stosownego powiadomienia. Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej