Panda Security potwierdza kompatybilność Panda Antivirus for Mac z najnowszą wersją Mac OS Yosemite.

W ubiegłym tygodniu firma Apple poinformowała o aktualizacji swojego systemu operacyjnego dla komputerów osobistych w wersji OS X: Yosemite, który do pobrania jest za darmo z Mac App Store. Prawie równocześnie z pojawieniem nowego systemu, hiszpańska Panda Security również wydała aktualizację dla programu Panda Antivirus for Mac, które teraz jest kompatybilny z Yosemite. Producent zaleca zaktualizowanie programu antywirusowego. Aby to zrobić w ustawieniach programu należy wymusić ręczną aktualizację.

Panda Antivirus for Mac, aby zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników Mac i Windows, którzy udostępniają pomiędzy tymi systemami dane i pliki, łączy w sobie ochronę systemu Apple oraz Windows. Panda Antivirus for Mac skanuje również pliki i przesyłane wiadomości e-mail, ponadto oferuje:

  • Ochronę w czasie rzeczywistym,
  • Wykryte zagrożenia poddaje kwarantannie,
  • Skanuje podłączone urządzenia: iPhone , iPad lub iPod Touch.

Ewolucja w produktach Pandy doprowadziła do powstania silnika XMT Smart Engnering, która pomogła producentowi osiągnąć najlepsze wyniki w ostatnich testach porównawczych przeprowadzonych przez niezależne laboratoria. Program jest płatny, kosztuje 49,99 dolarów na rok. Oczywiście przedłużenie licencji będzie już tańsze.Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej