PC TOOLS znika z rynku – TrustPort na ratunek!

18 maja 2013 roku oprogramowanie PC TOOL zostało wycofane z oferty. Oznacza to, że programy PC Tools Spyware DoctorPC Tools Spyware Doctor with AntiVirus oraz PC Tools Internet Securitynie są już dostępne. W związku z wycofaniem wersji PC TOOLS, firma MARKEN Systemy Antywirusowe przygotowała promocję, w której Dystrybutorzy i klienci mogą skorzystać.

Od 18 maja każdy dystrybutor otrzymuje specjalna 50 % zniżkę na zakup 1 klucza licencji TrustPort z serii Home & SOHO, a każdy klient, który zdecyduje się przejść na oprogramowanie TrustPort otrzyma możliwość zakupu nowej licencji z 50% rabatu dowolnej licencji!

Program TrustPort korzysta z tradycyjnego skanowania i analizy heurystycznej, aby wyłączyć wszelkie złośliwe oprogramowanie, które może dostać się na komputer z Internetu lub innego urządzenia ( np. przenośny dysk). Dwa najlepszej jakości silniki zapewniają wykrywanie szkodliwego kodu w niemal magicznej wartości 100%.

Program korzysta z tradycyjnego skanowania i analizy heurystycznej, aby wyłączyć wszelkie złośliwe oprogramowanie, które może przenieść się z Internetu na komputer lub dodać się na inne media. Dwa najlepszej jakości silniki zapewniają wykrywanie szkodliwego kodu niemal do magicznej wartość 100%. Zapora służy do rozróżnienia między prawem i bezprawnym połączeniem między komputerem a Internetem. Program automatycznie umożliwia komunikację Internetu z najczęściej używanymi aplikacjami. W przypadku nieznanych lub podejrzanych programów użytkownik jest zawsze pytany, czy połączenie powinno być dozwolone, lub zabronione.

Recenzja TrustPort Total ProtectionZapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej