Poprawka 10.9.9 dla SpyShelter niweluje niebieskie ekrany śmierci BSOD

SpyShelter — rozwiązanie bezpieczeństwa, którego deweloperem od 10 lat jest firma Datpol, otrzymało bardzo niewielką, ale jakże potrzebną aktualizację do wersji 10.9.9. Naprawiony został problem ze sporadycznym niepoprawnym ładowaniem sterownika w systemach 32 i 64-bitowych, który czasami powodował wyświetlenie niebieskiego ekranu śmierci.

Użytkownikom, którzy korzystają z produktów firmy Datpol i borykają się z problemem, rekomendujemy pilną aktualizację do wersji 10.9.9.

Czytelnikom, którym nazwy Datpol i SpyShelter z niczym się do tej pory nie kojarzyły, zachęcamy do nadrobienia zaległości w lekturze szczegółowej recenzji. Oprogramowanie rodzimej firmy może nie tylko zastąpić współczesne produkty antywirusowe, ale i zapewnić niemal nie do sforsowania szczelną ochronę przed wyrafinowanymi zagrożeniami.

SpyShelter

Dzięki wbudowanym licznym funkcjom, produkt może całkowicie zastąpić tradycyjne oprogramowanie antywirusowe. Co więcej, nie ma wątpliwości, że sprawdzi się w roli strażnika systemu, oferując m.in.:

  • ochronę systemu i plików systemowych przed modyfikacją, instalacją rootkitów, wstrzykiwaniem kodu,
  • ochronę systemu przed keyloggerami działającymi z poziomu jądra,
  • ochronę przed przechwyceniem obrazu z kamery internetowej oraz dźwięku z wbudowanego głośnika laptopa,
  • ochronę przed zrzutami ekranu,
  • zaawansowany dwukierunkowy firewall,
  • zwiększoną odporność wybranych aplikacji na manipulację ze strony exploitów poprzez ograniczenie im dostępu do plików i rejestru, przechwytywaniu klawiszy oraz podwyższaniu uprawnień.

SpyShelter

W obszarze działania systemu operacyjnego (w szczególności wersja SpyShelter Firewall) rozwiązanie polskiej firmy gwarantuje wykrywanie znacznie bardziej wyrafinowanych zagrożeń niż współczesne antywirusy.

Jeśli nie lubisz antywirusów lub chcesz wypróbować coś innego, to SpyShelter jest dla Ciebie.

Szczegóły znajdują się na stronie producenta: spyshelter.comDodaj komentarz

Treść tego pola jest prywatna i nie będzie udostępniana publicznie.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej